Wpis z mikrobloga

@nicalibres: Dalej pompujcie w Wyborczej takie rzeczy, żeby przypadkiem nie pomyśleć o prawdziwych ludzkich problemach.

Dla bohaterów artykułu (jeżeli istnieją) zalecana wizyta w Szpitalu Tworkowskim.
  • Odpowiedz
@nicalibres: Dorosły człowiek pisze artykuł o tym, że miłość psa albo kota jest bezwarunkowa. Czy w umyśle tej osoby jest choćby trochę myślenia krytycznego, próby podważania tezy?
  • Odpowiedz
@nicalibres: Jak się kochają to ch*j z nimi xD Pytanie tylko po co dawać atencję, ale przez ostatnie lata wyborcza ostro mi podpadła i na pewno nie jest to nawet w top10 głupich artykułów, które tam można przeczytać.

Jak patrze co ludzie z dziećmi wyczyniają to czy tak naprawdę pani od psiecka jest walnięta? Jakieś licytacje madek która zrobi najlepsze urodziny dla dziecka i wrzucanie w to naprawdę ogromnych kwot,
  • Odpowiedz
Jak patrze co ludzie z dziećmi wyczyniają to czy tak naprawdę pani od psiecka jest walnięta?


@not_me: tak, to ostre przedawkowanie bambinizmu i niedojrzałości psychicznej. To, że zdarzają się niedojrzałe matki, w żaden sposób nie usprawiedliwia #!$%@? w drugą stronę.
  • Odpowiedz
@not_me: wiesz, moze nie tyle noworodek chce zobaczyć jakiej miejsce, co rodzice w miarę normalnie zyc i np. wyjechać na wakacje lub gdzieś wyjść. Rozumiesz że od momentu zostania rodzicem nadal masz takie potrzeby? Im dziecko starsze tym więcej odczuwa, nawet jak tego nie pamięta. Więcej delikatych bodźców wpływa pozytywnie na rozwój. Zamknięcie sie w domu zdecydowanie nie jest wskazane.

Ktoś robi super urodziny dla dzieci i co z tego?
  • Odpowiedz
@Hrjk dziecko żyje własnym życiem i uwalnia się, zgoda, ale jedno drugiemu nie przeszkadza. moja córka jest moją przyjaciółką. kiedyś ja jej podrzucałem książki czy filmy do obejrzenia, dzisiaj ona mnie. i jak przyjeżdża w odwiedzinki to razem rżniemy na konsoli (i jest nawet fajniej niż kiedyś bo możemy pić piwo i przeklinać).
więc nie publikuj tu jakichś stereotypów rodem z neta. okres buntu jest jak dziecko ma naście lat, i
  • Odpowiedz
@nicalibres: pies jest z tobą głównie za jedzenie później za dach nad głową. Jeżeli nie będziesz karmił psa odejdzie. W mikołaja z prezentami też wierzycie iks de
  • Odpowiedz
z jednym się zgodzę - miłość zwierzęcia jest niesamowita. Naprawdę cieszy się że Cię widzi,


@Hrjk: wykop jak zawsze roby cherry picking. Ten artykuł pochodzi z działu reportaż z dużego formatu.
  • Odpowiedz
  • 0
@PotwornyKogut po pierwsze to nie mówię o nastolatkach, ale jednak już nie mieszka z Tobą, tylko ma już swoje życie, które z Tobą może dzielić, ale nie musi. Fakt więzy rodzinne mogą być mocne, ale nie muszą, bo dużo zależy od rodzica. Mówię o tym że trzeba doceniać uczucia zwierząt, bo one też są ważne i prawdziwe.
  • Odpowiedz
@nicalibres: ciekaw czy Paulina #!$%@? psa i nie odzywa się 2 dni do niego bo pies nie miał ochoty przyjść się przytulić tylko leżeć na sofie, albo w walentynki słabo się czuł i nie podszedł z nią do knajpy.

Czy ludzie nie mogą traktować innych przynajmniej jak kundli albo kota?
  • Odpowiedz