Wpis z mikrobloga

@EnderWiggin: kocham moje psy, chcę je szkolić, wychowywać, chcę ich zdrowia, uwielbiam spędzać z nimi czas, rozumiem, że mogą być towarzystwem - ale ta nowomoda nazywająca psy dziećmi to do mnie jednak nie trafia
  • Odpowiedz
@nicalibres: takie podejście to oznaka narcyzmu. Ludzie wybierają zwierzę bo ono się ich słucha. Z ludźmi jest trudniej. Czy to przyjaciel, małżonek, brat czy syn, człowiek ma własne zdanie. Z innymi ludźmi trzeba się liczyć i iść na kompromisy. Osoby narcystyczne to przerasta.
  • Odpowiedz
@nicalibres: kurła, OPie...

Już miałem raka i właśnie mija mi ostatni miesiąc pięcioletniej obserwacji od czasu przerzutu i chemioterapii.
Przez takie wpisy rosną moje obawy co wyjdzie na tych ostatnich badaniach za miesiąc ()
  • Odpowiedz
@nicalibres: A to nie jest gównowpis, żeby się rozzszedł wiralem bo ty się #!$%@? i robisz im zasięgi piszesz o nich i robisz im reklame??. Już nie pamiętam jak to się nazywa ale ogólnie myślisz dlaczego tyle tałatajstwa jest? Bo coraz trudniej się wybić w internecie bo skoro firmy walczą o growth to statystycznie coraz trudniej wejść w viral, ile widziałeś w ostatnich latach memów z finlandii? A w latach 2005-2010
  • Odpowiedz
@nicalibres: można mieć psa/kota i nie robić przy okazji z siebie idioty. Traktowanie zwierzęcia jak dziecko świadczy o zaburzeniu takim samym jak małżeństwa jakichś zboków z lateksowymi lalkami.
  • Odpowiedz