Wpis z mikrobloga

Jestem 27 letnia stara baba i poddaje się z szukaniem chłopaka , trzeba się przyzwyczaić do myśli że jednak pomysł z własną rodziną nie klapnąl
Koty już mam
  • 122
  • Odpowiedz
@Linnior88 jakbym czytał o sobie, mam 30lat i ostatnio założyłem Tindera na którym mam zero par xD nawet mnie to rozbawiło, też mieszkam za granicą więc trochę ciężej kogoś poznać, moja współlokatorka ma adoratorów na pęczki a też narzeka co jest dla mnie dziwnie.
Najważniejsze to zająć się sobą i skupić na swoim życiu, jakaś pasja, hobby pogadać z psychologiem jak z czymś sobie nie radzisz. Najpierw trzeba pokochać siebie, żeby ktoś
  • Odpowiedz
@Linnior88: to znaczy sprawa wygląda tak, że chętnych nie brakuje, ale nie takich jak ty chcesz. Najlepszy wiek na znalezienie quality gościa to tak dla panny 20-25 około. Potem schody i ciężary się zaczynają robić.
  • Odpowiedz
@Linnior88: Nie załamuj mnie, mam też 27 i 1,5 miecha temu zakończył mi się 6,5 letni związek XD Teraz jestem stary singiel i moje plany też w #!$%@?. Ale mam nową koleżankę, która ma fajne podejście w tych tematach, gdzie moja była miała nierówno pod sufitem. Czyli przede wszystkim dystans do siebie
  • Odpowiedz