Wpis z mikrobloga

Jestem 27 letnia stara baba i poddaje się z szukaniem chłopaka , trzeba się przyzwyczaić do myśli że jednak pomysł z własną rodziną nie klapnąl
Koty już mam
  • 122
  • Odpowiedz
@Linnior88:

Ja jestem spierdoxem nie znajdę , pamiętam jak się schowalam za smietnikiem żeby nie powiedzieć młodemu sąsiadowi czesc, jestem dziki dzik a raczej dzika mysz

Prychłem, jak to nie ściema to aż mi poprawiłaś dzień
  • Odpowiedz
@Linnior88: ja mam za dwa tygodnie 30 i #!$%@?, living to the fullest. Dwa razy w życiu byłem mega zakochany, niestety z nieszczęśliwym finałem, kręciłem z dużą liczbą dziewczyn, ale niestety to że nie zdobyłem wspomnianych wcześniej dwóch "ideałów" sprawiało, że nie chciałem się angażować i w sumie dalej tak jest. Po prostu człowiek musi dostać "gonga", by wiedzieć że to to. No i fajne jest to, że obecnie można pokręcić
  • Odpowiedz
estem 27 letnia stara baba


@Linnior88: Jak dla mnie, z perspektywy 33 latka, to taki wiek akurat, a nie stara baba.

poddaje się z szukaniem chłopaka , trzeba się przyzwyczaić do myśli że jednak pomysł z własną rodziną nie klapnąl


Ale jak przypomnę sobie niektóre twoje wywody i wpisy na wykopie, to obawiam się, że w tym może być problem.
  • Odpowiedz