Wpis z mikrobloga

mam zerowe wymagania


@Linnior88: niech zgadnę to może być nieśmiały, nerd, czy gamer? ;)

Depresja mi nie pozwala robić planów pod siebie, bo uważa, że jak tylko dla mnie to nie warto ¯\(ツ)/¯


@MechanicznyTurek: ja mam coś podobnego. Nie mogę o siebie zadbać, znaleźć nawet pracy lub zorganizować hobby, zadbać o ciało, realizować pomysłu na sklepik internetowy, mini firmę itd.
smallboobslover - > mam zerowe wymagania

@Linnior88: niech zgadnę to może być nieśmi...

źródło: comment_1619015643ByqXjwStaLUdXzwkG6Qg22

Pobierz
W 2022 r. mediana wieku mężczyzny zawierającego małżeństwo wyniosła ponad 31 lat, a kobiety ok. 29 lat. W przypadku obydwu płci jest to o prawie 6 lat więcej, niż w 2000 r." - wskazał GUS


@MisterMinister: Co Wy macie koorwa z tymi małżeństwami? Nie można normalnie założyć rodziny i po prostu żyć razem tylko koniecznie ślub brać jak na XiX-wiecznej wsi?
ja mam coś podobnego. Nie mogę o siebie zadbać, znaleźć nawet pracy lub zorganizować hobby, zadbać o ciało, realizować pomysłu na sklepik internetowy, mini firmę itd.


@smallboobslover: no jakbym czytał o sobie. Plus wieczne "w sumie to nie potrafisz, nic nie umiesz" a jak już coś potrafisz to "skoro ty potrafisz to zrobić znaczy że jest to tak proste, że by każdy potrafił to zrobić, bo ty przecież nic nie umiesz".
@Linnior88: jakbys te ciezko zarobione pieniadze wydala z glowa i ogarnela trenera, diete i poswiecila 40 minut dziennie na cwiczenia to bys w 6-10 miesiecy rozwiazala swoje najwieksze problemy zyciowe. Ale nie to swiat jest zly, nikt mnie nie chce taka jaka jestem, faceci zli. Wydam kase na podroze, drogie ciuchy i inne #!$%@? i bede narzekac do konca zycia.
@Linnior88: moge ci wyslac filmy z ludzmi, bez nog ktorzy potrafia zadbac o swoj wyglad. Moge ci wyslac przyklady historii ludzi bez rodzicow. Sa rozne przypadki, pytanie brzmi jak wazna dla ciebie jest twoja wymowka, zeby sie nie ruszyac.