Wpis z mikrobloga

@denazyfikacja: Szczerze, jakoś mnie to nie dziwi. Mi też kiedyś znajoma robiła loda za 3-pak desperadosa czerwonego i ćwiartkę soplicy w skrócie, ogólnie może niepopularna opinia, ale bardzo wiele dziewczyn takie szmacenie się wręcz jara po prostu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jak miałem 16-17 lat to miałem taką przyjaciółkę która miała swoją przyjaciółkę (nazwijmy ją Kamila) i opowiadała mi o niej, co ona robi, gdzie, z kim
masakra #!$%@? powiem Ci, wtedy gdy ja grałem w csa i pod wieczór wychodziłem z kolegami się przejść po mieście to Kamila(przypominam 16 lat) jeździła po okolicznych hotelach i ruchała się z klientami którzy byli w wieku 30-45 lat
a za co sie ruchala?
  • Odpowiedz
@platiumblond z jednej strony fakt że to jest absurdalny poziom ekshibicjonizmu, z drugiej w studbazie miałem podobne znajome. Koleżanka którą podrywałem… okazało się, że robiła lody za 50 PLN w klubie… dowiedziałem się jak mnie do tego klubu zabrała i ktoś ją rozpoznał i chciał zapłacić za numerek
  • Odpowiedz
@heralekk: To u mnie było podobnie, na przykład chodziłem do klasy w liceum z taką Patrycją która normalnie pisała na ask.fm, że w wieku 14 lat dziewictwo straciła. Na Iphona pierwszego z tego co wiem zbierała ciągnąc druty po klubowych ubikacjach oraz robiąc podobne rzeczy a bycie prostytutką w 1 klasie liceum nie przeszkadzało jej być jednocześnie weganką i feministką. Hitem była akcja gdzie laska na lekcji z nauczycielką historii kłóciła
  • Odpowiedz
to chyba musza być bajty.. xd nie fakt, ze to mogłoby być prawdziwe tylko pisanie tego publicznie ;p


@platiumblond: Niestety, ale za dużo wymagasz od pewnych ludzi. Te laski są tak głupie, że po prostu bezwstydnie piszą o takich rzeczach podobnie jak na przykład wrzucają pewne rzeczy na insta czy snapa kiedyś bo tam nie ma ich rodziców. Przypominam, że Linkiewicz stała się popularna między innymi bo wciągała narkotyki z penisa
  • Odpowiedz
z jednej strony fakt że to jest absurdalny poziom ekshibicjonizmu, z drugiej w studbazie miałem podobne znajome. Koleżanka którą podrywałem… okazało się, że robiła lody za 50 PLN w klubie… dowiedziałem się jak mnie do tego klubu zabrała i ktoś ją rozpoznał i chciał zapłacić za numerek


@El_Trufel: Generalnie największy problem z tymi laskami jest chyba taki, że one nie widzą ewentualnych długofalowych konsekwencji swoich czynow. Tak typiara widzi tylko to,
  • Odpowiedz
@platiumblond: Szczerze, jestem w stanie stwierdzić otwarcie, że tak. One (a przynajmniej pewna raczej większa jak mniejsza część z nich) jest z tego zwyczajnie dumna. Poza tym nie wiem czy ktoś rozmawiał tu kiedyś z jakąś kobietą o pewnych rzeczach, ale jak zrobisz swoje a raczej laski ci zrobi to wręcz im też ego top buduje.
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

nie przeszkadzało jej być jednocześnie weganką i feministką

przecież to norma że feministki popierają całym sercem pracę seksualną i większość okazuje się mieć konta na onlyfansie, ot taka cena wyzwolenia się od patriarchatu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@platiumblond: ludzka głupota nie zna granic ( ͡° ͜ʖ ͡°) na rzeczonym twitterze przecież masz takie osobistości jak queenoftheblack która wrzuca filmiki jak ciągnie chłopakom pałę i żyje z frajerów wpłacających jej pieniądze, a twitterowa młodzież jeszcze jej broniła i była afera na pół portalu bo kiedyś jej było smutno i się cięła XD
  • Odpowiedz
queenoftheblack która wrzuca filmiki jak ciągnie chłopakom pałę i żyje z frajerów wpłacających jej pieniądze, a twitterowa młodzież jeszcze jej broniła i była afera na pół portalu bo kiedyś jej było smutno i się cięła XD


@denazyfikacja: Ogólnie obecnie bardzo, bardzo duży problem z młodzieżą jest taki, że wypaczeni gówniarze a zwłaszcza ci płci podobno pięknej mają mentalność tej twitterowej. To co kiedyś wzbudzało pogardę dziś wzbudza podziw, ale spróbuj powiedzieć
  • Odpowiedz
@Cztero0404: właśnie dlatego ten screen został podpisany jako "twitter w formie", parę lat temu robili tam awantury że matka zabrania im nosić tipsy dosłownie z 10cm i ktokolwiek miał tam inne zdanie to od razu był grupowo zaszczuwany, nic się na tym portalu nie zmieniło oprócz tego że teraz się chwalą obciąganiem dilerom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz