Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA: polecam książkę Dr hab. n. med., prof. uczelni Michała Lew-Starowicza - już 25 lat temu stwierdził, że kobieta nawet z największymi ułomnościami znajdzie adoratora i będzie się seksić. A facet nie.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: seks z nieatrakcyjnymi facetami to żaden wygryw
Zresztą myślę, że niejeden chłop ze świętego tagu wymęczył by związek z totalną abominacją ale nie potrafi aż tak obniżyć wymagań
I nie ma w tym nic złego
  • Odpowiedz
@PIAN--A_A--KTYWNA: Mnie to zastanawia jakim cudem np taki mój wujek, niski, irytujący, alkoholik który w całym swoim życiu przepracował kilka lat, jakim cudem poderwał ciocię która do dziś mimo 50 na karku wygląda bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
seks z nieatrakcyjnymi facetami to żaden wygryw

Zresztą myślę,


@RudyZibi: źle myślisz. Jak ktoś wygląda jak kupa i jak kupa się zachowuje, to nie będzie miał seksów.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: dokładnie to pisał o tym, że tylko kobiety z niepełnosprawnościami/silnymi deformacjami ciała i twarzy nie uprawiają seksu, natomiast wśród facetów seksu nie uprawia kilkanaście procent (obecnie już pewnie kilkadziesiąt)
  • Odpowiedz
dokładnie to pisał o tym, że tylko kobiety z niepełnosprawnościami/silnymi deformacjami ciała i twarzy nie uprawiają seksu


@pamareum: znam problem ze studiów, lata 2000, wtedy u kobiet brak seksu był mniej niż 3%, a u facetów ponad 10%. Teraz już te wartości mogły się zwiększyć. Winie za to także brak bezpośrednich kontaktów na rzecz social mediów.
  • Odpowiedz
Różowy przegryw nie istnieje i było już to wielokrotnie udowodnione.

polecam książkę Dr hab. n. med., prof. uczelni Michała Lew-Starowicza - już 25 lat temu stwierdził, że kobieta nawet z największymi ułomnościami znajdzie adoratora i będzie się seksić.


Dokładnie, samotna różowa to tylko i wyłącznie jej wybór.
  • Odpowiedz