Wpis z mikrobloga

Gość ciężarówką #!$%@?ł mi się na podwórko i zniszczył nawierzchnię, czekamy właśnie na policję.
Jak wygląda dalej procedura z jego ubezpieczycielem bo pierwszy raz mam taką sytuację?

Policja przyjeżdża, daje mu mandat, i co dalej?

#samochody #ubezpieczenia
  • 11
  • Odpowiedz
@robertx: zgłaszasz sie do jego ubezpieczyciela OC, dołączasz notke policji albo numer sprawy czy co Ci tam dadzą. Niczym sie to nie różni od kolizji, to takie samo zgloszenie szkody
  • Odpowiedz
@robertx: a jak już byli to spełnili jakąś role czy tylko sobie przyjechali pooglądać ? Jak nic nie dali to spisz z kierowcą oświadczenie, dalej działaj tak jak w przypadku kolizji czyli zgłoszenie szkody a w międzyczasie zgłoś skarge na panów policjantów, tak dla sportu
  • Odpowiedz
@robertx: nie wiem jak wyglądało to "#!$%@? sie na podwórko" i zniszczenie nawierzchni ale jeżeli nie doszło do kolizji to faktycznie mogli nic nie zdziałać, zapewne w zeszyciku spisali tylko nazwiska osób i opis sytuacji, potem wrócili do gry w cs-a
  • Odpowiedz
@robertx: nie, nie powinno. Z pana kierowcy oc szkody powinny być pokryte. Po to ono jest. To tak, jakby ktoś w płot ci wjechał. powinieneś dostać dane ubezpieczyciela tego samochodu i do niego dzwonić. Rzeczoznawca potem od nich i "przelew".
  • Odpowiedz