Wpis z mikrobloga

Powiedźcie mi, jak można pić alkohol codziennie albo w ilościach hurtowych? Jakie to zachodzą procesy? #!$%@? mój organizm ma chyba jakiś bezpiecznik, bo ledwo wypiję dwa drinki i już mnie głowa boli nawet do rana nie muszę czekać.

#alkoholizm #alkohol #pytanie
  • 34
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Życie się ludziom wali to często próbują zagłuszyć problemy alkoholem. Bardzo dobrze zagłusza samotność, brak perspektyw. Nawet kilka dni po wypiciu mózg słabiej pracuje i nie myśli o problemach. Najgorzej jak przestajesz pić. No na początku masz dużo energii i różowe okulary ale potem to mija i na trzeźwo stajesz oko w oko ze swoimi problemami. I wtedy dopiero się zaczyna.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 mam tak samo jak Ty, potem cały dzień stracony, już ze 2 lata w ogóle nie piję i czuję się z tym dobrze, nie brakuje mi, zresztą dużo moich znajomych też przestało pić albo ograniczyło do minimum
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Powiedźcie mi, jak można ćwiczyć kilka razy w tygodniu albo w ilościach hurtowych? Jakie to zachodzą procesy? #!$%@? mój organizm ma chyba jakiś bezpiecznik, bo ledwo dziesięć pompek i już mnie wszystko boli, nawet do rana nie muszę na zakwasy czekać.
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 ja tak potrafię. po dwusecie wody i 3 piwach mam lajtową bombę, a rano nie mam wogle kaca. lubie ten haj, ale na dłuższą metę sam uwazam, ze to #!$%@?. mimo to nie potrafię przestać. to się typie nazywa uzależnienie
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: mnie to głowa nigdy nie boli, musiałbym się nieźle postarać aby bolała: dużo wypić alko, mało i słabo jeść, nie pić innych płynów, pójść spać na bombie i nie wyspać się
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: drinami się najłatwiej struć bo po taniości leci do nich byle co. Weź dobre piwko czy wino a nie lecisz panoramixem i dziwisz się że łeb #!$%@?.
  • Odpowiedz