Wpis z mikrobloga

Powiedźcie mi, jak można pić alkohol codziennie albo w ilościach hurtowych? Jakie to zachodzą procesy? #!$%@? mój organizm ma chyba jakiś bezpiecznik, bo ledwo wypiję dwa drinki i już mnie głowa boli nawet do rana nie muszę czekać.

#alkoholizm #alkohol #pytanie
  • 34
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn

@Chicoxxx66: Życie się ludziom wali to często próbują zagłuszyć problemy alkoholem. Bardzo dobrze zagłusza samotność, brak perspektyw. Nawet kilka dni po wypiciu mózg słabiej pracuje i nie myśli o problemach. Najgorzej jak przestajesz pić. No na początku masz dużo energii i różowe okulary ale potem to mija i na trzeźwo stajesz oko w oko ze swoimi problemami. I wtedy dopiero się zaczyna


Chłopie, dałbym Ci ze sto plusów.
  • Odpowiedz
#!$%@? mój organizm ma chyba jakiś bezpiecznik, bo ledwo wypiję dwa drinki i już mnie głowa boli nawet do rana nie muszę czekać.


@Chicoxxx66: normalnie, nie każdy jest taką #!$%@?ą
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Alkohol to potężny i najłatwiej dostępny depresant. Tak jak napisał kolega dyktator wyżej @Saddam_Husajn Wschodnia mentalność naszego (i nie tylko) narodu polega na zagłuszaniu swoich problemów poprzez upicie się i nie myślenie o nich. Ludzie boją się pójść do specjalisty bo od razu dostaną "łatkę", więc szukają rozwiązania na swój sposób często popadając w nałóg. Większość alkoholików zaczęła pić nałogowo przez problemy w życiu, a ich dzieci bardzo
  • Odpowiedz