Wpis z mikrobloga

@Seaurchinseviche: A kim ty jesteś żeby mówić innym czy mają lubić dzieci czy nie xd. Seks jest tylko czynnością fizjologiczną pod wpływem której wydzielana jest mieszanka chemiczno hormonalna do mózgu mająca sprawić żebyś go chciała uprawiać jak najcześciej tylko po to żeby doszło do zapłodnienia xd Twoje zacięcie ideologiczne nie zmienia faktów. Prawda leży tam gdzie leży a nie tam gdzie ci to wygodne xd
@wiesiu2: jezu chryste, dajcie w końcu tym kobietom aborcje i niech każdy w internecie zamknie ryj w tym temacie. Serio nie ma o czym rozmawiać? Dewolperka kredyty 0% 3 wojna światowa czy inne tematy że musicie rozmawiac o dzieciobójstwie? Jak chcą je popełniać to ich sprawa.
@KochanekAdmina:

UGABUGA nie potrafie powstrzymać zwierzęcych instynktów więc niech społeczeństwo mi się zrzuca na skrobankę, jestem kobietą więc nie mam prawa ponosić odpowiedzialności za swoje błędy uga buga


Typie ale antykoncepcja może nawalić i wtedy zarówno facetowi jak i kobiecie zależy na aborcji. Lepiej żeby społeczeństwo zrzucało się na utrzymanie tego niechcianego dziecka przez lata? Czy na krótki zabieg medyczny?

Swoją drogą to ludzie w związkach po prostu uprawiają seks dla
@Neko-chan51: dowody anegdotyczne z tą koleżanką, nie ma żadnego powodu, dla których tabletki miałyby działać gorzej w trakcie zwykłego przeziębienia; wprost nie ma nie masz tego w żadnej ulotce, ani w żadnych zaleceniach czy czymkolwiek
@NewBlueSky: Rak jest totalnie oczekiwaną konsekwencją. Po prostu nie jest gwarantowaną konsekwencją. 80% narciarzy, których znam, rozwaliło sobie kiedyś kolano. Czy to oznacza, że w sumie to należało ich zostawić na pastwę losu? Prawicowiec po GOPR ani po pomoc mam nadzieję nie dzwoni, tylko grzecznie zamarza?
Prawicowiec po GOPR ani po pomoc mam nadzieję nie dzwoni, tylko grzecznie zamarza?


@Pantokrator: co ma do tego lewica vs prawica? My obiektywiści mamy bekę z was obu xD

Konsekwencje to bardzo naturalna rzecz. Jeśli nie chcesz mieć dzieci lub nie możesz mam dla ciebie bardzo proste rozwiązanie = nie uprawiaj seksu. I masz po problemie, jeśli nie potrafisz jeść owoców swoich działań to przestań to robić.
@Neko-chan51: boisz się złamania nogi - wykup odpowiednie ubezpieczenie. Prosta sprawa, w UE masz swobodny przepływ ludzi więc możesz sobie jechać i załatwić sprawę gdzie chcesz (o ile jesteś finansowo w stanie ponieść te konsekwencje).

Aborcja zagrożonej ciąży - plus dla społeczeństwa. Ważniejsze aby przeżyła matka, wróciła do pracy i płaciła podatki.
Aborcja

Aborcja na życzenie - twoja sprawa. Jak cię stać to jedź do Czech i rób co tylko chcesz.