Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uzbierałem z pomocą rodziny 1mln 100k w gotówce, nieruchomość z rynku wtórnego kosztuje 1mln 350 tys. (nie muszę mieć na wykończenie). Jakie najlepiej finansowanie wziąć? Kalkulator kredytu hipotecznego mnie nie przepuszcza bo chce max 70% wkładu własnego. Gotówkowy słabo bo duże rrso, a branża jest tak niestabilna, że za 2 miesiące mogę być na wypowiedzeniu.
#kredyt #nieruchomosci #kredythipoteczny #finanse #banki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
Szukaj banku, w którym jest najniższa prowizja za nadpłatę i po prostu weź kredyt z tym 70% wkładem własnym, a pote. nadplac sobie ten kredyt jak najszybciej. Banki się zabezpieczają żeby po prostu ten kredyt był z ich punktu widzenia opłacalny. Najlepiej znajdź jakiegoś doradcę kredytowego i niech ci zaproponuje jakieś rozwiązanie.
  • Odpowiedz
Szukaj banku, w którym jest najniższa prowizja za nadpłatę


@karokrakow: Nie ma już z tego tytułu żadnych prowizji. Zlikwidowali te nielegalne klauzule w kredytach udzielanych od dobrych kilku lat.
@mirko_anonim @czteroch napisał co trzeba zrobić. Weź więcej kasy niż potrzebujesz, bo jak zabraknie to ciężko będzie dozbierać, a nadmiar zawsze wcześniej możesz spłacić
  • Odpowiedz
Kalkulator kredytu hipotecznego mnie nie przepuszcza bo chce max 70% wkładu własnego.


@mirko_anonim: Bez problemów możesz otrzymać kredyt hipoteczny z takim wkładem własnym. To ograniczenie z którym się spotkałeś to najprawdopodobniej ograniczenie narzędzia - kalkulatora, a nie samego produktu jakim jest kredyt hipoteczny. Wkład własny może wynosić nawet 99%.

@karokrakow: Nie ma już z tego tytułu żadnych prowizji. Zlikwidowali te nielegalne klauzule w kredytach udzielanych od dobrych kilku lat.

@
  • Odpowiedz