Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, jak myślicie - czy szara myszka lvl 27 ma jeszcze możliwość znalezienia kawalera?
Jak tak, to gdzie?
Nie przepadam za wychodzeniem z domu, gram w kąkuter, bawię się w rękodzieło, czytam książki..
Próbowałam 3-2 lata temu #tinder i wielkie niepowodzenie. :/
Od jakiegoś czasu mocno doskwiera mi #samotnosc i #damskiprzegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z szablą u pasa, sarmata, literat, myśliciel, twórca kierunku, latyfundium 120 morgów, dochód osobisty, seperat wieku słusznego. Niezbędna gospodyni, zamiłowana, wykształcona fizycznie i umysłowo, z bielizną cielesną oraz umeblowaniem. Nawiązanie korespondencji pod: Sołtys wioski gmina Sokolniki lub przekaz ptactwem pocztowym ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Przykro mi ;( Jak dawno to było? Wiem, że to wygląda na szalony pomysł, ale może w tym szaleństwie jest metoda, żeby spróbować napisać tam jeszcze raz. Troli olać z ich wyzwiskami, choć na pewno jest to trudne. Może tym razem zobaczy to jakiś w porządku Mirek i się odezwie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przypominam - nigdy, ale to nigdy nie łapiemy się na tego typu płaku płaku różowych i bajty 2/10

każda, podkreślę to KAŻDA laska jeśli chce mieć faceta to będzie go miała w przeciągu miesiąca

jeśli tak nie jest, to zwyczajnie jej się nie chce wykonać najmniejszego, malutkiego, tyci tyci kroku aby to sobie ogarnąć

ma się to NIJAK do każdego faceta co skacze, pajacuje, rozwija się i koniec końców również
  • Odpowiedz
@Blaskun:

A czy ta szara myszka jest prawdziwa szara myszka, czyli dziewica, czy "szara myszka" z zerwaną plombą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


() Od kiedy to "szara myszka" - "musi" być dziewicą?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @sprawdzajacy boo? czym to się różni od Tindka? co to za apka?
seks jest słaby.. próbowałeś razem grać w kąkuter? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, ale normalny rzadziej.

he.... ;/
@LubianyTyp to czemu renta? xD czy to troll?
@Blaskun fajny chomik xd
@The_Caesar XD nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz grałam w Lol'a :") pogadać zawsze można ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Swirek1707 własnie tez nie wiem skąd takie zdanie.. sytuacje w zyciu mogą roznie sie potoczyć. Chyba, że kolega sie boi, ze dziewica to z dzieckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesli tak to może warto wytłumaczyć jak to "działa". :P
@MisterMinister niby i plus ale... no... nie działa to tak latwo :c

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: działa, działa, faceci którzy myślą o czymś poważnym to szukają właśnie spokojnej partnerki. Przykład własny: wczoraj założyłem tindera i czytam te kobiece opisy i przeglądam galerie to albo targowisko próżności w opisie, czy wypięta dupa w galerii. Skromniejsze jest w cenie ;)
  • Odpowiedz
seks jest słaby.. próbowałeś razem grać w kąkuter? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: tak, aż za dużo xD
ale rzadziej z laskami
a skąd jesteś? na odległość nic nie ma sensu chyba że mus wojna czy coś
odezwij się jak chcesz, ale teraz kogoś spotykam, a nigdy się nie zdecydowałem więcej niż jedną osobę spotykać - ale jak teraz mi nie wyjdzie to tak będę robił xd
  • Odpowiedz