Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej, jak myślicie - czy szara myszka lvl 27 ma jeszcze możliwość znalezienia kawalera?
Jak tak, to gdzie?
Nie przepadam za wychodzeniem z domu, gram w kąkuter, bawię się w rękodzieło, czytam książki..
Próbowałam 3-2 lata temu #tinder i wielkie niepowodzenie. :/
Od jakiegoś czasu mocno doskwiera mi #samotnosc i #damskiprzegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 67
  • Odpowiedz
Jak nie jesteś gruba i nie masz pisiolka między nogami to zgłaszam się na chętnego. Tutaj jest najlepsze miejsce by kogoś poznać bo ludzie są tu mądrzy i szczerzy, a na portalach randkowych ludzie oszukują i liczą tylko na zmoczenie dziurki.
  • Odpowiedz
Próbowałam 3-2 lata temu #tinder i wielkie niepowodzenie. :/


@mirko_anonim: a czymże objawiało sie to wielkie niepowodzenie? Brakiem możliwości znalezienia bogatego chada? Bo nie wierzę że nie miałaś chociaż z 200 par na tinderze gdzie naprawdę jest w czym przebierać.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @choochoomotherfucker oby nie ;') Gdzie można poznać?
@kabotyno co to zmieni jeśli będę i tak siedzieć w domu? :/ ktoś do mnie zagada jak będę czytać książkę w parku?
@Twoja_tata nie tym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim małopolska, Kraków
@pieselek7q7q717 nie chce :"( Mireczki nie wierzą w szare myszki...
@samotnypies ani gruba, ani chuda.. tak średnio bym powiedziała. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Hej, jak myślicie - czy szara myszka lvl 27 ma jeszcze możliwość znalezienia kawalera?

Jak tak, to gdzie?

Nie przepadam za wychodzeniem z domu, gram w kąkuter, bawię się w rękodzieło, czytam książki..

Próbowałam 3-2 lata temu #tinder i wielkie niepowodzenie. :/

Od jakiegoś czasu mocno doskwiera mi #samotnosc i #damskiprzegryw ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@mirko_anonim: spróbuj apki Boo
A najlepiej pojawiaj się tam gdzie lubisz, i
  • Odpowiedz
a czymże objawiało sie to wielkie niepowodzenie? Brakiem możliwości znalezienia bogatego chada? Bo nie wierzę że nie miałaś chociaż z 200 par na tinderze gdzie naprawdę jest w czym przebierać


@De_Fault: dobre pytanie - w sensie facetow akurat sporo jest tylko do uchania albo low quality tam ale cos da sie wybrac
  • Odpowiedz