Wpis z mikrobloga

Box squat vs bands 375kg, +10kg względem ostatniego razu.
Na tym się zatrzymałem bo czuje się ciągle osłabiony po chorobie.

Zrobiłem błąd, bo jako natural po chorobie zawsze dawałem sobie czas żeby dojść do siebie. Teraz na bombię tylko poczułem się lepiej i następnego dnia od razu wróciłem do ciężkich treningów, zamiast dać sobie jeszcze chociaż 1-2dni odpoczynku. Przez to myślę że ciągnie się dłużej to osłabienie niż powinno, totalnie zapchany nos najbardziej mi doskwierał, przez to też o wiele gorszy sen cały tydzień.

Dzisiaj pomimo że ten ciężar czułem mocno na plecach, to wiedziałem że PR i tak zrobię :P Na filmie wygląda to trudniej niż to odczuwałem w trakcie boju, ale łatwo też nie było, po prostu ciążyło mi to na plecach, i też za bardzo się pospieszyłem z ustawieniem i robieniem powtórzenia.

Jak widać chuchro na filmie bo wagi też niestety jeszcze nie odzyskałem... ale tym jakoś najmniej się przejmuje. To nadrobi towar :P Bo za ~3tygodnie czas na update dawek i środków, czyli zwiększamy wszystko :) I jazda kolejne 3-4 miesiące.

Box squat vs bands 375kg ( bar weight 235kg + 140kg bands)
Reverse hypers 6x20
Band ham curls 3x60
AB side bends 3x15
AB band 3x20

#mikrokoksy #strongaf #silownia #sport #mirkokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Box squat vs bands 375kg, +10kg względem ostatniego razu. 
Na tym się z...
  • 15
nie za szybko #!$%@?łeś w tego boxa?


@Pstrong: Trochę tak :) Bardzo trudno o kontrolę kiedy jest aż tak wielki naciąg z gum, one naprawdę chcą wgnieść w podłogę, i dużo siły zajmuje po prostu spowalnianie tej ekscentryki.
@krzysssss: A to widzisz. Zwykle to słyszę o tym jak zostało mi kilka lat życia :P Tutaj od lat mi pisali że zaraz wykituje... A kilka miesięcy temu, przed wejściem na bombę zrobiłem chyba wszystkie badania jakie zrobić można. I okazało się że wszystko jest w perfekcyjnej kondycji, ciśnienie w normie, serce jak dzwon, wątroba jak u niemowlaka :P

W każdym razie to co teraz robię, nie ma nic wspólnego ze