Wpis z mikrobloga

@Djuk94: A to jest bardzo proste. Ludzie trenujący lata na siłowni mają inne podejście do trenowania. Wiedzą, że trzeba #!$%@?ć z głową i pamiętają, że micha + regeneracja w #!$%@? ważna. Da się da się. Nick Bare też wielki chłop 2:40 połamał w maratonie więc to pokazuje wielkie chłopy dadzą radę tylko muszą się na to przestawić.
  • Odpowiedz
Ludzie trenujący lata na siłowni mają inne podejście do trenowania


@gokish: już to pisałem przy połówce. Owca ma za sobą juniorską karierę w ręcznej na poziomie międzynarodowym. To nie tak, że siłownia to jego jedyny kontakt z jakimkolwiek sportem tylko on od dzieciaka do 18 roku życia zapieprzał w klubie pod okiem trenerów więc od dawna wie z czym to się je. Nawet w wywiadzie na bieganie.pl o tym mówił ostatnio
  • Odpowiedz
Ale was wszystkich boli ten Owczarzak


@Fuzuyaku: Jak każdego typowego Polaka - jak komuś coś wychodzi i jeszcze lepiej to trzeba się dla zasady przyebać zamiast gratulować, dopingować, docenić czy wspomóc słowem ;) Ludzie to betony, tego się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Djuk94: tak żeby to nazwać trenowaniem to od 4 lat, wcześniej rekreacyjnie bez ładu i składu. To niech Owca zrobi sobie Boston to zobaczy co to ciężka trasa xD

Tzn i tak nie masz co owcy do mnie porównywać, ja biegam maraton szybciej niż on 5/10km by pobiegł xd
  • Odpowiedz
  • 0
@aukolb: 4 lata temu miałeś już 4,5k km przebiegniętych w sztafecie wykopowej, więc staż masz znacznie większy Tak samo można powiedzieć, że Owca trenuje dopiero biegowo od 9 miesięcy, bo wcześniej robił mniej niż 100km miesięcznie.
  • Odpowiedz
@Djuk94: a owca x lat na siłowni xD

w ciągu 4 lat o może 5-6 razy przekroczyłem 100km na tydzień, aktualnie od 2 lat robię zazwyczaj 60-80km
  • Odpowiedz
  • 0
@aukolb: Okej, ale jednak przebieg już miałeś spory, więc staż też masz ogromny. Co do prędkości, to zobaczymy, teraz owca gadał, że będzie pod szybkość trenował sporo, więc może niedługo będzie szybszy od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz