Wpis z mikrobloga

via Wypiek
  • 202
@kombajnbizon no sorry ziomek że nie gotuję według starodawnych rzemiesliniczych przepisów ¯\(ツ)/¯ Bardzo lubię cukinię i pasuje mi do tego dania więc po prostu daje - serio, nikt tego nie sprawdza.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@johny-kowalski nie dolewałem wody tylko bulionu, a że robię 2x tyle co w przepisie to tak wyszło. No i jeszcze do tego puszka pomidorów 500g, ale już się to ładnie w garnku zaprzyjaźniło ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Credek: ja z kolei jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie... I na kolację #!$%@?łem bułkę z karczkiem, musztardą i scybulko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 2
@LubieSmazoneKurczaki już się zredukowalo po gotowaniu, już nie jest takie 'zupiaste'.
@mk321 oczywiście że najpierw leci chorizo żeby wytopic ten ostry tłuszczyk, a na nim później cebula z czosnkiem i reszta warzyw. Mimo że ta hiszpańska kiełbasa daje pikanterii to jeszcze sobie dorzucam świeża papryczke chilli i ostre przyprawy. Naprawdę bardzo lubię gotować bo lubie dobrze podjeść ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@skalim1 kwestiasmaku i ten wynik 'LECZO Z BATATAMI I CHORIZO' Moja rada - najpierw chorizo wysmazyc i później na tym co się wytopii to resztę warzyw smażyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz