Wpis z mikrobloga

#wudwaka
Zdołował mnie ten dopisek "sąsiedzi" :(

Widocznie nikogo nie miał, a samotność zabija. 35 lat to niewiele więcej ode mnie. Widać po aktywności, że miał już takie myśli kilka lat temu, a poddał się teraz. Aktywność w sieci, czy też na samym wykopie, to było jego życie towarzyskie. Tysiące aktywności. Ech.

Kurczę, #samotnosc - jak nie macie z kim pogadać to piszcie do mnie, lepiej tak niż pogrążać się w nicości. Spędzam tyle czasu sam, że chwilę zawsze popiszę, a w Wawie wyjdę na spacer. Trzymajcie się tam po drugiej stronie ekranu. Nawet jak życie jest pasmem rozczarowań to warto zaciskać zęby dla tych krótkich chwil szczęścia, choćby od czasu do czasu...
BardzoSuabeRymy - #wudwaka 
Zdołował mnie ten dopisek "sąsiedzi" :( 

Widocznie nikog...

źródło: 3b1e5e23a5b2982c4fa1c63f2c23c47946620bf0095da12783afcfcc0c0865e2

Pobierz
  • 143
  • Odpowiedz
@fizzly: Zdarzenie miało miejsce 19 lutego, pochowany został 15 marca.

Cały ten fakt przypadkiem wypłynął wczoraj dzięki WPISOWI mireczka @krepak

Chyba wpływ na to, że poruszył ten temat miała śmierć Igi - bo ta z kolei trafiła na główną, a @WuDwaKa był czołową postacią wykopu.

To, że wcześniej nie wyszło to dlatego, że ŚP Wojtek, dodał wpis o 5:37 rano na tagu którego nikt nie obserwował - więc przeleciał bez echa
  • Odpowiedz
Cały ten fakt przypadkiem wypłynął wczoraj dzięki WPISOWI mireczka @krepak


Chyba wpływ na to, że poruszył ten temat miała śmierć Igi - bo ta z kolei trafiła na główną, a @WuDwaKa był czołową postacią wykopu.


@marcel_pijak: tak naprawdę to ja też się dowiedziałem dopiero 8go mocno po północy (albo nad ranem, nie pamiętam już) z wpisu @pierwszynawenus który potem został usunięty ale op wrzucił jeszcze raz jego zrzut

https://wykop.pl/wpis/75790097/zostawiam-ponownie-wpis-sprzed-24-godzin-ktory-prz
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: zawsze myślałem sobie, że ten WuDwaKa to musi być niezły kozak, tyle wrzutek, popularność i estyma na wykopie. A teraz się okazuje, że to był zwykły, samotny człowiek, który nie miał chyba żadnej rodziny, nawet jego wirtualna rodzina (wykop) nie zorientowała się przez 1,5 miesiąca, że zniknął. Smutna sprawa.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Tak oglądałem i zgadzam się. Jak pisałem nieraz - w swoim życiu widziałem 3 perspektywy. Singla, chłopa w związku i obserwując swoje dziewczyny albo koleżanki. I facet singiel jest najgorzej traktowany przez społeczeństwo i samotny. Chłop w związku jest dużo lepiej traktowany, jak byłem z dziewczyną to mnie obcy ludzie życzliwie zagadywali a to co się dzieje u dziewczyn to inna rzeczywistość, zwłaszcza jak dziewczyna jest chociaż trochę dynamiczna.

Dlatego
  • Odpowiedz
Spędzam tyle czasu sam, że chwilę zawsze popiszę, a w Wawie wyjdę na spacer. Trzymajcie się tam po drugiej stronie ekranu. Nawet jak życie jest pasmem rozczarowań to warto zaciskać zęby dla tych krótkich chwil szczęścia, choćby od czasu do czasu


@Bardzo_Suabe_Rymy:

Napisaleś najpiękniejszy post dziś na Wykopie.
Aż mi cieplej na sercu, pozdro
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: boję się takiej śmierci w samotności. Samotność jest najgorsza a co dopiero chorować bez żadnego wsparcia:/ Jeszcze mam mamę i babcie i mam tylko jedno marzenie, żeby przeżyły mnie, ale bez nich byłabym już dawno niewidoczna dla reszty.
  • Odpowiedz
Mnie pewnie też to czeka.


@emasele: warto jednak walczyć o każdą chwilę szczęścia, domyślam się że bywa trudno, ale ostatecznie to się opłaca. Trzeba nauczyć się cieszyć drobnymi rzeczami, bez tego marny nasz żywot.

PS szukałeś już gdzieś pomocy?
  • Odpowiedz
Napisaleś najpiękniejszy post dziś na Wykopie.

Aż mi cieplej na sercu, pozdro


@jusstt: Ale to też takie normicze banialuki. Jak chłop cierpiał i był samotny to wlaśnie po to się zabił by nie cierpieć i tyle. A gadanie typu będzie dobrze widać jak działa. To jest racjonalne zachowanie w obliczu jego #!$%@? sytuacji. Chłop odszedł ma święty spokój i tyle.
  • Odpowiedz
Nawet jakby ktoś go odratował to miałby chwilę atencji a później znowu by tkwił w swoim chojowym życiu którego musiał bardzo nienawidzieć skoro się zabił. Wychodzi na to, że chłop nie miał ani bliskiej rodziny ani jakiś znajomych ani dziewczyny. Zamiast tego miał kiedyś bordo na wykopie i zabijał tu czas i samotność jak wielu tutaj.
  • Odpowiedz
@Bardzo_Suabe_Rymy: Dziwie sie w #!$%@? ludziom z duzych miast ze są samotni, jak tam jest mnostwo mozliwosci do poznawania ludzi. Samotność na własne życzenie. Co mają powiedzieć ludzie na wsiach...


@essos: depresja, fobia społeczna, osobowość unikająca - mówi Ci to coś?
  • Odpowiedz