Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko 2,5 doby mi zeszlo na 5tke tego gowna i kolejna doba na dojscie do siebie ...zdecydowoanie najgorszy raz z krysztalem... dawkowanie ? nie slyszalem , po 300 mg se walilem zeby lepiej sobie organy #!$%@?ć (,maxymalna zalecana to ok. 150mg), do tego od 3 dni zamiast gówna jakis śluz mi leci z dupy, przeczytalem sobie ze pewnie trzustka ma dosyć , ale przyczyny moga byc rozne... jak przestane #!$%@? szczęka jak skonczony cpun i posprzatam meline to se pojde do rodzinnego , ale w glebi duszy to licze na zgon #przegryw dno dna
  • 18
  • Odpowiedz
@baton967: Kolega, a Ty z rodzicami nie mieszkasz czasem? Jak Ci się udaje być niezauważonym na takiej bombie przed nimi? Czasami czytam Twoje wpisy i mnie to zastanawia.
  • Odpowiedz
@baton967 najbardziej smooth wjazd ta droga. 300 na dwa strzaly po 1ml. Jak najbardziej staram sie to rozcieńczyć bo zostaje opuchlizna pare dni po gownie ale tez więcej niż 1ml na jeden raz nie bardzo da radę jebnac. Po 5 minutach wchodzi bez żadnych dolegliwości ze strony noska/ żołądka aż az
  • Odpowiedz