Wpis z mikrobloga

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: ok tak byczq jajezdze 20 letnia audi A6 i jestem mega zadowolony. W trasie pali 5.2 L, jest mega wygodna limuzyna i nie wygląda wcale najgorzej. A jak ktoś mi przerysuje albo się #!$%@? to mi dupa nie pęknie tylko kupię sobie nową za mniej niż jedną pensje xd
@Archaniol_bo_rzyga_bryje no jest to fakt, ale pod pewnymi warunkami. Jeżeli auto masz co najmniej z 10 lat, to rzeczywiście będą to dobre gabloty. Gorzej jak ktoś teraz przeczyta posta i pójdzie kupić do komisu dwudziestoletnią klasę premium, pewnie z torbami pójdzie bo się będzie #!$%@? na każdym zakręcie
Potwierdzam, mam na dojechaniu w220, już ma 21 wiosen, 570k nalotu i tylko czekam aż padnie. Rdzy chyba tylko na masce nie ma, większość elektroniki już padła, oleju nie wymieniałem przez dwa lata tylko ropke leje. Odpala jednak od strzała, trochę skrzynia biegi przeciąga no i nawet airmatic i klima działa. Któregoś pięknego dnia (i tak jestem w szoku że jeszcze jeździ) stanie na drodze, zadzwonię po złomiarza i dostanę więcej niż
tak sobie nią jeździmy już 17 lat, 2002 w dowodzie i będę jeździł aż zdechnie całkowicie


@PfefferWerfer: wszystko spoko, stare auta są fajne. Tanie w utrzymaniu itd., ale to wszystko do pierwszego poważnego wypadku. Niestety, ale stare daje dużo mniejsze szanse na przeżycie, niż nowe.
audi a6 allroad z 2007 roku jest mniej bezpieczne przepraszam od czego?


@usunelisciemikonto: od nowego samochodu. Technologia poszła do przodu, blacha jak dobra by nie była to też ulega degradacji. Do tego więcej poduszek. Cudów nie ma ¯\(ツ)/¯