Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy mając $$ da się wyjść z przegrywu? A może trzeba na prawdę dużych pieniędzy żeby wyjść?
Mam 3000-4000 wolnej gotówki miesięcznie "na rozrywkę". Tak wiem, że to nie dużo - ale z drugiej strony który dorosły chłop może sobie ot tak pozwolić na "marnowanie" takiej kasy mając rodzinę, jakieś zobowiązania, dzieci, itp. Nieważne, próbowałem już różnych rzeczy w poszukiwaniu szczęścia i sensu życia - kupowanie markowych ciuchów, podróże, jadanie na mieście, nowy sprzęt do grania i.. nic nie sprawia przyjemności. Mógłbym spiąć się i odkladać przez rok takie kwoty i uzbierać dużą sumę ale co z tym zrobię? Nawet jakbym uskładał coś i kupił fajne BMW to nadal byłbym depresyjnym przegrywem w bmw...

#przegryw #depresja #feels #inwestycje #inwestowanie #oszczednosci #zarobki #samotnosc #tfwnogf #finanse #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: nie jestem przegrywem, ale moim zdaniem pieniądze jak najbardziej pomogą wyjść z przegrywu.
Z drugiej strony jeśli człowiek chce się zmienić, to i pieniądze nie będą przeszkodą.
Jesli chciałbyś żeby pieniądze same sprawiły, że będziesz dla innych ciekawy i atrakcyjny, to z pewnością nie mówimy tu o kwotach 3-4k miesięcznie, dopisz ze dwa zera i wychodzisz z przegrywu z dnia na dzień
@mirko_anonim: musisz znaleźć sam coś co sprawia ci frajdę, ja aktualnie tak jak napisałeś, odkładam kasę i planuje w przyszłym roku kupić audi s3 8v, niby nic wielkiego ale to jedno z moich motoryzacyjnych marzeń, kolejne to c63 w204 ale na to też przyjdzie czas. Mam po prostu cel i odkładam powoli pieniądze, jasne że można wywalić pieniądze na głupoty, może wywalić też na coś co sprawia ci frajdę, mnie osobiście