Wpis z mikrobloga

@Hieronim_Berelek: @dlugi-gr @conamirko A co to kanał sportowy to tylko jeden stanowski gdzie on sam się rządzi i pieniądze bezpośrednio do niego płynęły? Gdzie Pol, Smokowski i Borek ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewhitestar No to skoro to było wczoraj to kasa płynie nie od pisowskich, tylko platformerskich spółek skarbu państwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Haha, mówiłem, że ten kiep z NASK to był materiał PiS-u. Nawijał gość o świętej Joannie od aborcji, o tym, że rakieta w Przewodowie to fejk. A wykopki jeszcze mnie minusowały tłumacząc, że Stanowski po prostu zaprosił eksperta niezależnego. Świadomość tutejszych użytkowników o polityce jest znikoma.

I druga teoria, za którą idioci mnie minusują. Właśnie za to Stanowski wyleciał z KS. Robił na lewo zlecenia na rządowe hejtparki i nie
  • Odpowiedz
@d4wid typie, i co z tego? pieniądze dostała spółka KS(według tego maila przynajmniej) a nie sam Ksys Stanowski


@Firel: czy ty musisz robić takie fikołki jak na konfiarza przystało? Stanowski miał tam udziały

Maciej Wandzel (właściciel, od 2023) Krzysztof Stanowski (były właściciel, 2019–2023) Wojciech Kowalczyk. Edward Durda (2020-2023)
  • Odpowiedz
  • 4
@d4wid musisz być naprawdę ograniczonym idiota by szufladkować ludzi, że są konfiarzami czy innymi pisowcami czy powcami na podstawie jednej opinii. jak coś to głosowałem na trzecią drogę.
a to że miał tam udziały nie ma znaczenia. pieniądze dostała spółka a nie stanowski. WeszloTV miało tylko 25% udziałów w Kanale Sportowym
  • Odpowiedz