Wpis z mikrobloga

@masonios72:
A może odpowiedz na moje proste pytanie które ci zadałem, czy to przerasta twoją inteligencję, umiejętności rozumienia semantyki?

To może wszystkich z problemami psychicznymi warto się pozbyć?


I stwierdziłeś to na podstawie jednego przypadku opisanego w tym clickbaitowym artykule,nie znając historii choroby tej kobiety, diagnozy lekarzy i w ogóle postanowiłeś sobie zbudować chochoła z którym będziesz mógł walczyć na wykopie?( ͡º ͜ʖ͡º)

Strasznie angażujący, a
A może by tak zamknęli mordy i zajęli się sobą?


@Teuvo: A może skończmy normalizować już wszystkie #!$%@? pomysły? W ciągu ostatnich lat doszło już nawet do tego że 5 latkom zmienia się płeć bo uznały że utożsamiają się z swoją płcią xD Teraz jakieś dotowanie i zachęcanie do samobójstw. Może najwyższa pora na jakąś kontrewolucje i ktoś tym wszystkim ludziom w końcu powie NIE?
@FuriousViking: Wybacz, niestety nie jesteś dla mnie nikim ważnym, żebyś mógł ode mnie oczekiwać odpowiedzi, zwłaszcza że sporo tu takich z brakiem szacunku do ludzkiego życia się napatoczyło, co by bliskiemu w kryzysie prędzej sznur podali, bo w końcu WOLNOŚĆ i to jego decyzja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chłopcze, "brukselczyki" to określenie ludzi władających Unią Europejską.
Omg, lekarze z wiedzą akademicką? xD No popatrz, ledwie kilka lat
Wybacz, niestety nie jesteś dla mnie nikim ważnym, żebyś mógł ode mnie oczekiwać odpowiedzi,


@masonios72: napisz poprostu, że gówno wiesz i nie potrafisz odpowiedzieć bo to pytanie jest dla ciebie jak dla żyda powiedzieć przepraszam¯\(ツ)/¯( ͡º ͜ʖ͡º)

Po co się pocisz z konstruowaniem odpowiedzi, w których sam się gubisz i tylko udowadniasz, że budujesz chochoły z którymi potem walczysz