Wpis z mikrobloga

@masonios72: I bardzo dobrze, że sąd umożliwił jej taki sposób rozwiązania sprawy. To cywilizowane samobójstwo. Takie, w którym bliscy mogą się z tobą pożegnać i być przy tobie do samego końca. Dużo lepsza alternatywa niż zdychanie w samotności wisząc na linie gdzieś w szopie. Osobiście dużo bardziej bym wolał gdyby mój przyjaciel mógł to zrobić w taki otwarty sposób, mógłbym się z nim jeszcze ostatni raz napić, pogadać, mógłbym go lepiej
a w innym smutno ci, to won po zastrzyk i spadaj z tego świata


@masonios72: depresja to choroba immunologiczna - stan zapalny systemu nerwowego i nie ma to nic wspólnego ze smutkiem. To, że nie ma na to lekarstwa to inna bajka. Zresztą bardzo wiele osób z chorobami chronicznymi jest błędnie diagnozowane jako chore na depresję przez co leczenie jest totalnie nieskuteczne i takim osobom zostaje jedynie samobójstwo.
@masonios72: Chłopie, wykazujesz się niesamowitą ignorancją, brakiem empatii i zrozumienia. Nie masz zielonego pojęcia co to jest ciężka depresja, nie mówiąc o nakładających się zaburzeniach i innych problemach, które może mieć ta kobieta. Nie wiesz jak to jest żyć z tym wszystkim na codzień i nawet nie próbujesz zrozumieć. Ktoś ma cierpieć przez x lat bo może kiedyś tam będzie jakiś sposób na wyleczenie czegoś jednego? Albo usuną jej już uszkodzenia
@masonios72:

Jestem przekonany, że każdy ma prawo decydować o sobie i swojej przyszłości. Z eutanazją jest jednak taki problem, że jako usługa to scam na podobnej zasadzie co kredyt chwilówka który wykorzystuje to, że ktoś stoi finansowo pod ścianą, tu jest problem. Jeśli eutanazja reklamowana jest jako sposób rozwiązania problemów w życiu to jest to jak najbardziej oszustwo, bo śmierć to nieodwracalny koniec życia, nie rozwiązanie problemów zdrowotnych, to fałszywa alternatywa,
@masonios72:

Wybacz, niestety nie jesteś dla mnie nikim ważnym, żebyś mógł ode mnie oczekiwać odpowiedzi,


@masonios72: napisz poprostu, że gówno wiesz i nie potrafisz odpowiedzieć bo to pytanie jest dla ciebie jak dla żyda powiedzieć przepraszam¯\(ツ)/¯( ͡º ͜ʖ͡º)

Po co się pocisz z konstruowaniem odpowiedzi, w których sam się gubisz i tylko udowadniasz, że budujesz chochoły z którymi potem walczysz.

Chłopcze, "brukselczyki" to określenie ludzi
nie udało się wyleczyć to do odstrzału XD co za świat


@DEMONzSZAFY: przynajmniej nie ma oszukiwania jak w Polsce, bądź se wiecznym bezrobotnym i sie staraj a #!$%@? zrobisz bo masz autyzm, brak znajomych, i jak tylko sie odezwiesz to zniechęcasz do siebie ludzi, #!$%@? tacy mają i tyle