Wpis z mikrobloga

Chciałbym się podzielić swoją relacją z czteromiesięcznej wyprawy rowerowej po Ameryce Południowej.

Link - PDF na dysku na googla.

Jest trochę długa (170 stron), pisałem ją na bieżąco w trasie i praktycznie każdy dzień jest co najmniej wspomniany, więc nie zdziwię się jak nikt nie przeczyta całości, ale zawsze można przewinąć i obczaić zdjęcia. Parę fragmentów już wrzucałem na wykop, np. tutaj i tutaj oraz tutaj i tu.

Jakoś za dwa tygodnie chcę zacząć też wrzucać filmy z wyprawy na youtuba, jak jesteś zainteresowany to zaplusuj pierwszy komentarz to cię zawołam do pierwszego odcinka.

#rower #podroze #podrozujzwykopem
zbyl2 - Chciałbym się podzielić swoją relacją z czteromiesięcznej wyprawy rowerowej p...

źródło: oaksdu

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 102
Jakoś za dwa tygodnie chcę zacząć też wrzucać filmy z wyprawy na youtuba, jak jesteś zainteresowany to zaplusuj ten komentarz to cię zawołam do pierwszego odcinka.
  • Odpowiedz
@zbyl2: ze względu na odległość wiele mitów krąży o Ameryce Płd. Mnie w sumie interesują kwestie bezpieczeństwa i widocznej przestępczości/biedy, jak to Ty odczuwałeś, bo miałeś pewnie okazję poznać ten kontynent w przekroju od dużych aglomeracji po malutkie prowincje.
Daj jakaś zajawkę jak to było, na pewno zachęci aby sięgnąć po więcej.
  • Odpowiedz
  • 33
@bdg-bro:

Pokazywałem raz jednemu Brazylijczykowi mapkę na której miałem pozaznaczane miejsca w których spałem. Przybliżył na jedną plażę i skomentował "o, tutaj wszystkie gangi z mojego miasta jeżdżą nad wodę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz akurat jechałem większość czasu przez Chile i Argentynę, i to południowe ich części. To chyba najbezpieczniejsze miejsca na kontynencie, są to bardzo cywilizowane (i drogie) kraje, Patagonia jest miejscami dość turystyczna, a
zbyl2 - @bdg-bro: 

Pokazywałem raz jednemu Brazylijczykowi mapkę na której miałem po...

źródło: DSC_0446

Pobierz
  • Odpowiedz
@zbyl2: wołaj! Był niedawno Mireczek, który przejechał USA z zachodu na wschód i na bieżąco wrzucał filmy z wyprawy. Fajnie się oglądało.
  • Odpowiedz
@zbyl2: Hej. Podziwiam Cię. I czytam książkę. Kurcze, byłaby z tego świetna pozycja. Jakiś czas temu czytałem "Rowerem po Amazonce" i było super. Twoje pisanie mi się podoba. Jest osobiste i swojskie. Dzięki. Dałbym kaskę za takiego e-booka. Jak będziesz się wybierał na Kirgistan czy Australię daj znać, chętnię dorzucę stówkę.
  • Odpowiedz