Wpis z mikrobloga

widzicie głupie faceciki, wy się rozwijacie, uczycie, a wystarczy drzeć mordę i w końcu wyjdzie się na swoje. Zawsze kisnę jak jakaś femina twierdzi, że zatrudnianie kobiet na wysokich stanowiskach, niesie za sobą tyle dobrego ale nie mówi co konkretnie i na czym opiera te wnioski. W dodatku, zawsze chodzi o stanowiska managerskie, wiadomo.

#bekazlewactwa #feminizm #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #4konserwy
dobry-informatyg - widzicie głupie faceciki, wy się rozwijacie, uczycie, a wystarczy ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-4 o 12.31.54

Pobierz
  • 59
@dobry-informatyg: może dojść do tego że będą wsadzać do zarządów i na dyrektorów kogo się da aby tylko wypełnić parytet. nic nie będzie umieć ale hui parytet zaliczony.

I jeśli kobiet z potrzebnymi kwalifikacjami/wykształceniem aby zasiadać na danym stanowisku będzie mało to tym kobietom trzeba bedzie wiecej zapłacić niż facetom bo po prostu będzie ich mało na rynku. grejt sukcess ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dobry-informatyg: może dojść do tego że będą wsadzać do zarządów i na dyrektorów kogo się da aby tylko wypełnić parytet. nic nie będzie umieć ale hui parytet zaliczony.


I jeśli kobiet z potrzebnymi kwalifikacjami/wykształceniem aby zasiadać na danym stanowisku będzie mało to tym kobietom trzeba bedzie wiecej zapłacić niż facetom bo po prostu będzie ich mało na rynku. grejt sukcess ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hansschrodinger: już
@hansschrodinger: albo zacznie się ich więcej zgłaszać, bez względu na to jakie mają kwalifikacje, wybrane zostaną te z najwyższymi więc reszta zacznie gonić - ale rozumiem że to scenariusz, którego wykopkowy mózg nie umie sobie zwizualizować xD
@dobry-informatyg: ale po co sobie mają "radzić wśród facetów" - zauważyłeś że sam sygnalizujesz że ich szanse nie są równe xD

Wystarczy zresztą poczytać takie komentarze jak w tym wątku - wyobraźcie sobie, że jesteście kobietą i macie pracować wśród was

XD
wykorzystywaniem kobiet jak gotowanie sprzątanie praca i jeszcze ja facet bil


@Linnior88: Ten sam facet zapie*dalał 14h z łopatą, a ona dała w międzyczasie dupy listonoszowi ¯\(ツ)/¯
Nie wiem jak ty - ale ja wole ugotować zupę i wyprać ręcznie pranie niż kopać rowy, bo to pierwsze jest znacznie lżejszą pracą.