Wpis z mikrobloga

@podbrodek: nie bardzo rozumiem ten kwik..kilku środowisk tych rowerowych, prawicowych i teraz kanał.
kładka to 1 inwestycja, droga i pasy czy organizacja ruchu w około - druga. Jak to w polsce - nigdy nie jest ona zorganizowana czasowo.
taki burdelik jest wszędzie i zawsze, pewnie naprawią to tam JAKOŚ KIEDYŚ, tymczasem kładka - jest potrzebna, jakkolwiek ją zrobiono.
  • Odpowiedz
@Wirednd ja wyciągnąłem inne wnioski z tego samego filmu m.in że Polacy to eksperci od wszystkiego i na wszystkim się znają, a nie chcą rozmawiać o poważnych rzeczach i dogadać się ponad podziałami bo wygodniej jest tkwić w swojej bańce i obrzucać gównem wszystkich spoza
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: Gdyby Mazurkowi chodziło o to, o czym napisałeś, to materiał wyglądałby zupełnie inaczej, czyli właśnie bez tych rzeczy, które wymieniłem, bo byłby niepotrzebne. Materiał jest dość sprytnie zrobiony. I ciekawe jest to, jak dobrze działa - wystarczy przeczytać tam komentarze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pisowski śmieć rozprawia o rzeczach o których nie ma zielonego pojęcia i manipuluje przy okazji. Kto by się spodziewał.
  • Odpowiedz
@podbrodek nie mogę uwierzyć, że jeszcze użyłeś słów "świetną robotę robi" w tym ośmieszającym cię wpisie. To taka wisienka (czy tam truskawka jak to mawiacie w Brighton). I ta polska flaga w awatarze xD To jakaś niesubtelna parodia czy co?
  • Odpowiedz
@podbrodek: oho, dzisiaj wylosował się Mazurek jako ekspert od zagospodarowania przestrzennego oraz konstrukcji budowlanych, jutro będzie Mazurek ekspert od prawa podatkowego, a pojutrze Mazurek ekspert od klimatu

mały spoiler - zawsze według eksperta Mazurka pis ten dobry, peło złe
  • Odpowiedz
@DamSon: nowy most na Bugu 100 milionów

Nowy most będzie mieć 412 metrów długość i szerokość od 13,7 do 17,74 m. Na moście powstanie ścieżka pieszo-rowerowa z miejscami widokowymi. Dodatkowo powstaną drogi dojazdowe do mostu zarówno po stronie powiatu siemiatyckiego i sokołowskiego.

Nowa kładka 154 miliony
  • Odpowiedz
@salcefrytki: Jakoś tak zauważyłem, że ludzie dość płytko myślący i podatni na manipulacje często używają:
- określeń typu "w punkt"
- "dziękuję, że mówi pan PRAWDĘ" (prawda to jedno z ulubionych słów takich osób)
- emotki 😂🤣

@Matpiotr takich rzeczy nie można porównywać nie znając się na budowlance. Aby w miarę poprawnie się wypowiadać o kosztach, to trzeba znać szczegóły budowy tej kładki, grunt w jakim to robiono, problemy geodezyjne w
  • Odpowiedz