Wpis z mikrobloga

@Rajev: dlatego przestalem robic zakupy w tej sieciowce. nie chodzi o 20 gr ale o zasade. cenowki wygladaja jak jeden wielki #!$%@?, promocja na promocji, a na koncu i tak zaplace wiecej niz mialem zaplacic wg podanych cen bo akurat nil nie wylal i ksiezyc nie byl w pelni xD
  • Odpowiedz
  • 0
@gokihar: Jasne, to uzasadnione w przypadku różnicy na większe kwoty. Ale tu bardziej mi chodziło o pokazanie ironni w reklamie na paragonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rajev: Olałem biedre, cenówki są do ogarnięcia po kilku sekundach czytania (xD) ale bardzo nie lubię tego dziwnego wrażenia z tyłu głowy, że ktoś mnie próbuje zrobić w #!$%@?.

Przesiadłem się na lokalny market a'la delikatesy. Większy wybór, przyjemniej, bez palet i wychodzi 5% drożej, które można przeboleć.
  • Odpowiedz
  • 1
@zyjdajzyc1: Właśnie ta informacja widnieje na paragonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) " W Kwietniu w Biedronce nie poniesiemy żadnej ceny. Na ponad 4000 produktów utrzymamy ceny regularne i to nie tylko na te z VAT 5% ale na wszystkie!"
  • Odpowiedz
  • 2
@zyjdajzyc1: A te 20gr. różnicy, to akurat zbiegiem okoliczności 5% ceny początkowej produktu, dziwnym zbiegiem okoliczności zupełnie jak stawka VAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rajev: Może i nie obniżyliśmy cen jak zmniejszono VAT, ale za to podniesiemy jak go przywrócono ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to dla zasady byś potruł dupę pracownikowi, że cena jest inna i musi Ci sprzedać po cenie jaka widnieje - nawet na kasie samoobsługowej przez jakiś czas widniało takie info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla Ciebie 20 groszy, dla sklepu
  • Odpowiedz
@Rajev wśród tych 4000 produktów nie ma akurat tego co kupiłeś. Na stronie biedronki jest lista i można to sprawdzić.
Ale faktycznie źle napisali na paragonie bo albo nie podnoszą żadnych cen, albo nie podnoszą cen dla 4000 produktów.
  • Odpowiedz
@Rajev: Mnie ostatnio LIDL zrobił w bambuko, ale robiłem zakupy za ponad 300 zł i nie wyłapałem tego przy kasie dopiero w domu.
Mianowicie wziąłem zwykły 6-pak nałęczowianki a nie ten z małym logiem lidla po boku i niestety mój się już nie łapał na promocje XD
Butelki z wodą oczywiście takie same XD
  • Odpowiedz