Wpis z mikrobloga

  • 47
Nie chodzi o te 20gr, a reklamę na pół paragonu że Biedronka w Kwietniu nie podniesie żadnej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po czym Biedronka 2 Kwietnia: podnosimy ceny.
  • Odpowiedz
@Rajev boze ludzie, przeciez to jasne, ze musisz miec kartę biedronkę i zrobic zakupy w dniu pelni ksiezyca ale tylko co dwa miesiace i to w roku przestepnym, poza tym musisz miec tez nabite na kase produkty za minimum 300 zl.
  • Odpowiedz
@Rajev: trochę nawet podziwiam ludzi którzy lubią być oszukiwani i okradani na własne życzenie, na szczęście przy kolejnych zakupach znowu to zrobią, możesz śmiało wracać
  • Odpowiedz
  • 33
@Deska_o0: Udzielę Ci zaszczytu odpowiedzenia osobiście na Twój wysryw. Fakt, nie zrobiłem afery na cały sklep o 20gr. Mój błąd zapewne. Biedronki omijam szerokim łukiem, bo jestem świadomy że robią ludzi w wała na wszystkim co sie da. Ale od wielkiego dzwona i ja jestem zmuszony czasem zajrzeć do tego syfu zawalonego paletami. I nawet bym olał tę różnicę ceny, gdyby na połowę paragonu nie była jebnięta reklama obietnicy o nie
  • Odpowiedz
@Rajev: Ostatnio kupiłem karton mleka po 1,79. Na kasie samoobsługowej mleko po 3.99. Wezwałem obsługę, pokazałem cenówkę i jak tylko pozrywali by nie było więcej takich cwaniaków (promo skończyło się dzień wcześniej chyba) to zmienili mi cenę zakupu na 1,79 - dla mnie na plus.
Ale zamiast zdjęcia warto może podejść i poprosić kierownika.
  • Odpowiedz