Wpis z mikrobloga

#famemma

Leśny dziad wydał oświadczenie, stwierdza, że grubas ma armię sterującą internetem, a co za tym idzie neutralny komentarz ( już nawet nie przychylny ) dla grubasa, będzie oznaczać dodanie z automatu do jego psa.

Tym samym, wsadził do wora z całą tą niby armią, zwykłych Mirków, którzy trochę inaczej patrzą na to wszytko.

Zważywszy na to wszytko już mi się nie chce o tym grubasie gadać więc grzyb z tym ale za to wybite szambo i bycie tak śliskim warsege szanuje tak samo jak grubasa że aż wcale.
  • 9
@Wykastro: No to manipulator
@korni007 co druid wniodł ? jakies skopiowanie pranki obmacywanie zatrzymawanie pociagów stracszczenie ludzie na ulicach ze az auto jebło w drugi i manipulacje xd czyli jeden drugiego wart, sa po to by igrzyska robic
@korni007: odpowiedziałem, zaczelismy od korzeni a to druid byl pierwszy, po nim przyjamniej mamy fame bo dzieki jego konfliktowi z guzikiem to powstało, bylo zapalnikiem
@korni007 znaczy wiesz, oni wszyscy są siebie warci. Biznesowo baxton jednak potrafił się odnajdować, zerował na innych twórcach i się przyczepiał ale nie po to by ich zniszczyć .
A co taki np Natan wniósł kreatywnego? Jedynie spełniał to co chcieli wykopki ale czy to takie kreatywne?

@FaZea ja to się zastanawiam jak on może mówić boxdelowi że ma nadzieję że się odnajdzie itp , już by zamknął ryj to by mu
@korni007 inaczej, czyli leśny dziad taki sam jak i ten grubas i wkurza mnie, że grubasowi się dostaje a dziadowi nie, jak dla mnie przepraszam warsegi nie wystarczy, jak grubas znika z internetu to dziad tak samo. Jescze kopie lerzacego śliski typ.
@Wykastro: zwyrol @wardega jest jeszcze gorszy, to jest dopiero śliski typ i gdybym miał w cokolwiek wierzyć to najprędzej byłbym w stanie uwierzyć, że to własnie zwyrol ma armię sterująca internetem... i to jeden z powodów dlaczego zwalił tak teraz na grubasa... połącz kropki, druid to cwaniak i manipulator wszechczasów, a za uszami tak naprawdę ma więcej niż cała reszta razem wzięta
zwyrol od dawna ma ludzi ktorych oplaca i ktorym wydaje wytyczne co maja robic w necie 24h na dobe, no tak, dobrze zauwazyles, nie bez powodu "wataha"