Wpis z mikrobloga

Mirasy, ktore zarabiaja w innej walucie niz polskie zetony z orzelkiem:

Czego uzywacie do wymiany waluty? Revolut (zapewne ktores z premium kont)? Kantor internetowy?

Konto firmowe w usd mam w millennium ale tam nawet doradca biznesowy odradzal wymiane xD

Tak wiem, ze moge sobie sam poszukac gdzie taniej ale moze ktos przetestowal wiecej niz jedna opcje i moze sie podzielic doswiadczeniami na temat wygody, obslugi, szybkosci.

#programowanie (wiadomo dlaczego) #programista15k #programista25k #kantor #waluty
  • 32
@TomSz: Ale stawki masz na stałe i tak

@tellet:
Jaki wyciek w mBanku? Ten z przeglądarek klientów?( ͡° ͜ʖ ͡°) czy coś innego? Co do opłat to ja już sie przejechałem bo uciekłem z mBank z firmowym do Nest i to był najgorsza decyzja, bo mimo że darmowy bank to traciłem kupe czasu idla 20 zł miesiecznie traciłem ponad 100-200 na przewlautowaniach, szybko wrcociłem i jest
widocznie nie dla mnie


@Grizwold: dziwne... mi ostatnio poza opłatą za konto też anulowali opłaty za przelewy. Wystarczyło zadzwonić i poprosić o odstępstwo cenowe.
@zibizz1: co prawda nie załatwiałem tam podwyższenia od lat, ale na 100% było tak, że jeśli nie powiesz że chcesz na stałe to nie masz na stałe. Ja to załatwiałem chyba z 3/4 razy i znam 8 osób które też to załatwiały
o kurka! Dzięki wielkie. Pogadałem na czacie w mbanku i mi pomogli zmienić typ konta na Standard. Zaoszczędziłem dzięki tobie 25zl/mies :D


@Grizwold: to 300zł rocznie! Nie #!$%@? na głupoty :)