Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc
Mam znajomego z czasow liceum, który wynajmuje mieszkanie wraz z 2 współlokatorkami, jedna z nich wpadła mi w oko juz za pierwszym razem jak bylem u kolegi 2 lata temu (najczesciej wpadam do niego oglądnąć jakis mecz przy piwku w wiekszej grupie, ona często oglada z nami w towarzystwie współlokatorki i przyjaciółki). Ona jednakze byla wtedy w związku, wiec nawet nie próbowalem inicjowac jakiegos kontaktu, poza tym sam miałbym wówczas zbyt malo odwagi by to zrobic. Około rok temu ta dziewczyna zerwała z swoim chlopakiem (to byl jej pierwszy zwiazek), myślałem, że zacznie kręcić z moim kolegą z ktorym mieszka (mieli dobry kontakt), ale kumpel w międzyczasie znalazł inną dziewczynę, z którą jest juz w związku.
Pomyślałem niedawno, żeby spróbować w jakiś sposób do niej (dziewczyny, ktora mi sie podoba) zagadac, nawiązać kontakt. Nie jestem dla niej randomowym typem, widziała mnie wiele razy, mamy siebie w znajomych na FB, na Instagramie, wie juz jak zachowuję sie w jej obecności (czyt. nie próbuje z nią dłużej rozmawiać, głownie także przez to, ze jak widzimy sie to jestesmy w wiekszej grupie, brakuje chwilki prywatności). Brakuje mi pomyslu jak to rozegrac żeby nie wyszło creepy, sztucznie albo nachalnie. Oczywiście najlatwiej byloby pogadać przy najbliższej okazji jak będę u kumpla, ale jest mała szansa, że uda się pogadac bez obecności innych. Teoretycznie najłtawiej przez neta, tylko jak zacząć gadke, jaki pretekst? (przeciez nie od "hej, co tam?"). Ona jest rok mlodsza ode mnie, na 3 roku studiow (inżynierka), ja na czwartym, inne uczelnie, ale to samo miasto.
Moze ktos z Was byl w podobnej sytuacji i mogłby doradzic co robić. Wiem, że moze wyjsc na to, że kręci już z kimś, ale wtedy przynajmniej bede wiedzial, że sprobowałem.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
@mirko_anonim nie szukaj pretekstów tylko napisz wprost że chcesz się spotkać na kawę poza grupą. Znacie się już ze spotkań, więc nie będziesz namolnym typem na ulicy który usilnie próbuje podrywać kogokolwiek a tym bardziej ona Cię już zna. I teraz będziesz miał dwa wyjścia: albo się zgodzi bo się okaże że Cię też lubi albo Ci odmówi. Możesz też poczekać tak jak Ci wyżej radzili, tak z 5-10 lat, nic to
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kosmita: ta, wiem, że to brzmi komicznie, ale sytuacja wygląda tak, że mimo, że była/jest ładna, to nie miałem ciśnienia, żeby do niej zagadać z różnych względów, sytuacja zmieniła się dosłownie niedawno, kiedy zobaczyłem w niej coś, co mnie urzekło.

Ogólnie dzięki za rady, tak myślałem, że będą mocno bezpośrednie typu od razu: chodźmy do kina/spacer, szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę to jak do tej pory
napisz do niej i zaproponuj jej wyjście np na kawę czy spacer.


@BozenaMal: najgorsza rada, i to w dodatku od różowej ()

Po prostu zagadaj w realu, przygotuj sobie jakieś tematy bieżące, najlepiej takie które mogą ją zainteresować. Tak, każdy będzie widział, że się do niej ślinisz, ale to nie szkodzi, miej to w dupie. Jeśli będzie ciągnęła choć trochę rozmowę to dopiero wtedy
@mirko_anonim więcej pewności siebie, pamiętam byłem z kolegą kiedyś w galerii w Gdańsku i podchodzi do nas dziewczyna taka śliczna czarna myszka z ING żeby konto założyć, Piter (kolega) już kręci bajere do niej, ja wiedziałem że jej nie przepuści.
Normalnie ją na randkę zaprosił, wypytał kiedy kończy pracę a jak skończyła o 19stej to do niej przyszedł z kwiatami xD normalnie poszli na randkę, do mieszkania ją zawinął ale tylko w