Wpis z mikrobloga

#pandemia #alkoholizm

Witam jestem aktualnie w moim mieście rodzinnym - ok. 10tys mieszkańców. Przez ostatnie 2tygodnie, umarło 6 osób - które zapiły się na śmierć. Jest to dość przerażające, że alkohol w pełni zalegalizowana używka - zbiera takie żniwa. A marihuana jest nielegalna a nikogo nie zabiła.
  • 29
  • Odpowiedz
@Dzonsin: od nikotyny i alkoholu umiera w Polsce okolo 70 tys ludzi , i nie ma z tym problemu xd witaj w swiecie kapitalizmu gdzie od urodzenia jestes tylko trybem w machinie
  • Odpowiedz
@JasniePanMateusz: od tego, że medyczniak jest leczeniem, a wyzwoleńcy oświeceńcy co walczą z naciskiem Babilonu ubóstwiają swój antydepresant, nierzadko w chwili gdy trawa za bardzo muli im japę i przestaje działać sięgają po heroinę i ścierwo xD
  • Odpowiedz
@Dzonsin: to fakt coś jest na rzeczy widzę to również w swoich kręgach. Nwm czy to covid izolacja czy co ale zauważam że ludzie mają dość albo mentalnie tak jakby podupadli. Spójrz nawet w tym wątku piszesz o jakimś problemie a poniżej dyskusja o marihuanen iks de
  • Odpowiedz
Marihuana jest u nas legalna z 3 lata. Ludzie żyjecie w jakiejś bańce czy co? Załatwianie recepty to 20min następnie kupujesz w aptece. Czego nie rozumiesz?


@JasniePanMateusz: :) legalne, ale pod pełną kontrola danych, z zarobkiem dla firm z po za Polski.
  • Odpowiedz
Marihuana jest u nas legalna z 3 lata. Ludzie żyjecie w jakiejś bańce czy co? Załatwianie recepty to 20min następnie kupujesz w aptece. Czego nie rozumiesz?


@JasniePanMateusz: Legalna? Więc mogę iść do sklepu i kupić tak jak flaszkę? Mogę sobie iść ulicą z piątką w kieszeni bez strachu, że mnie zawiną? A nie, czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eftef skoro piszesz do mnie w ten sposób to nie ja jestem ograniczony. Człowiek nieograniczony podałby przykład zamykając mi mordę, a nie ubliżał niczym niewychowany cham z PiSu.

#!$%@? na czarno
  • Odpowiedz