Wpis z mikrobloga

Najlepsze, że ludziom się wmawia, że wygryw to jest zarabianie 15k w Warszawie i mieszkanie 50 metrów na 30 lat xD

A potem oglądasz rolnika i co drugi ma 50ha, parę ciągników i chałupę 250 metrów

#rolnikszukazony
  • 20
  • Odpowiedz
  • 80
@jmuhha i to jest wygryw? Większość po rodzicach, ciężka praca od dziecka. Ten kto na wsi nie żył to nie zrozumie, ze to nie jest sielanka
  • Odpowiedz
@fstab: zwykła firma, nikt nie współczuje chłopowi co u mnie naprawia wiertarki gdyż chyba chce to robić.ale rolnik wyzyskiwacz musi miec lepiej
  • Odpowiedz
Większość po rodzicach, ciężka praca od dziecka. Ten kto na wsi nie żył to nie zrozumie, ze to nie jest sielanka


@fstab: wolałbym to niż robotę od poniedziałku do soboty w kołchozie, byle przetrwać od 1 do 1. Z rolników robicie to samo co z górników, bo to ciężka praca, żadna sielanka, tak jakby inni ludzie zarabiali kokosy siedzą na dupie w domu, a tak nie jest.
  • Odpowiedz
@mistejk: Kwestia czy byłbyś na to faktycznie gotowy, bo to nie jest takie całkiem różowe jak się wydaje...co prawda pole się dostało komu innemu, ale ja tak właśnie kilka lat temu jeb*em stolicą, sprzedałem kwadrat i wróciłem na swój #!$%@?ów do rodzinnej chałupy i reszty majątku ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak zwane simple life jest spoko o ile będziesz umiał do niego wrócić mentalnie, w moim
  • Odpowiedz
@mistejk: jak idziesz do kołchozu to po 8 godzinach masz spokój, nie musisz myśleć o pracy a na wsi cały czas pracujesz, no może oprócz zimy, zima z kolei naprawiasz maszyny i tak w kółko. Gdybym miała wybrać drugi raz to bym nadal wybrała miasto.
  • Odpowiedz
co drugi rolnik który nie poszedł z duchem czasu zapiernicza jak wół,nie ma łazienki i toalety w domu.


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: sam nie mieszkam w mieście, tylko na wiosce, KAŻDY rolnik, który ma więcej hektarów ma kasy w brut. A niegospodarność i brak innowacyjności w każdym zawodzie zostawia cię z wielkim g...
  • Odpowiedz
@TomdeX: co drugi rolnik który nie poszedł z duchem czasu zapiernicza jak wół,nie ma łazienki i toalety w domu. Tv oglądacie i na tej podstawie wyciągacie wnioski.

@Yenn_z-Wyspy7Slonc a myślisz, że w mieście mało ludzi zapiernicza w gównopracach za minimalną i nie ma łazienki w mieszkaniu?
  • Odpowiedz