Wpis z mikrobloga

Wy tu walczycie z urojonymi onucami a ja walczę na reddicie i twitterze z ukraińcami i ich jadowitą propagandą, powinni mi przyznać jakiś order orła białego albo inne virtuti militari
#ukraina #rosja #wojna
  • 18
  • Odpowiedz
@saviour:
Generalnie rosja ma nas w pompie - jeśli chodzi o jakieś szczucie w mediach anglojęzycznych. Mają ważniejsze tematy i skupiają się na ukrach.

Wydawać by się mogło, że ukraincy powinni odpłacać tym samym, ale z jakiegoś niepojętego powodu z lubością szargają naszą opinię gdzie się da i reddit to taki sztandarowy przykład jak neo-banderowcy pultają się do Polski o demontowane pomniki rzeźników z UPA, to ich skażone zboże i
  • Odpowiedz
  • 4
@Kierowca-ufo: To. Wystarczy wejść na twitter i wpisać w wyszukiwarkę "Poland min_faves:1000" dać od najnowszych i co drugi post to jest jakiś Ukrainec który ciśnie po Polsce, a nawet jeśli nie bezpośrednio to po prostu systematyczne wstrzykują jad
  • Odpowiedz
@saviour: "nie mam co robić ze swoim wolnym czasem" starter pack:
- prowadzenie gównoburz z randomami w internecie, których zdania za chiny ludowe nie zmienisz
  • Odpowiedz
  • 0
@BiccCorp: no i co z tego, ale to co piszą normalnie zmienia ludziom postrzeganie tego co się dzieje, przecież w jednym poście ukraińca na twitterze ziomek pisał że ta onuca Panasiuk to organizator protestów rolników i miał z 6 tysięcy serduszek.
  • Odpowiedz
@saviour: hehehe taa tylko na tych co pochodzą z Ukrainy ? Ja osobiście uważam że wojny w Polsce nie będzie w najbliższych latach ale jak by była to wiedz jedno ze w Niemczech też siedzi jaki gość jak ty i też będzie na ciębie pluł tylko dlatego że pochodzisz z biedniejszego kraju i do tego masz wojnę...
  • Odpowiedz