Wpis z mikrobloga

  • 1
@pp93: Towar pozwala mi lepiej przyjmować duże obciążenie treningowe. Poza tym to oznacza u mnie wysoki poziom testosteronu i nic więcej poza tym ;) Ciężko jest zrzucić masę mięśniową wypracowaną przez lata pracy na siłowni. Musiałbym totalnie zejść z jedzenia białka oraz być w ciągłym deficycie kalorycznym, a to jest po prostu niemożliwe - uwielbiam mięso i uwielbiam dużo jeść ( ͡ ͜ʖ ͡) Aczkolwiek
  • Odpowiedz
  • 0
@mynameis60: Na samym szczycie jest widoczny, ale na drogach nie było. Chociaż jak byliśmy tam autem w ubiegły piątek to trafił nam się przelotny deszcz ze śniegiem i podobno chwilę leżał
  • Odpowiedz
@Poemat: a powiedz mi, jakie jest wedlug najlepsze cwiczenie na lydki? Zapewne wspiecia na palce, ale siedzac czy moze stojac? Wiem, ze wyglad lydek i wielkosc, to kwestia genetyki. I jesli dobrze kojarze, to jeden z kulturystow na poziomie mr Olimpia i wagi ciezkiej wladowal implanty. Jednak u mnie lydki sa mizerne. Kiedys duzo biegalem, teraz szosa. Silownia tez jest grana i nie za duzo lydki urosly. Robilem wszelkiego rodzaju
  • Odpowiedz
  • 1
@niewiemjakidacnick_: Siedząc czyli przy kącie prostym stawu kolanowego mocniejsza pracę wykonuje mięsień płaszczkowaty, stojąc czyli przy kącie zero brzuchaty łydki. Taka różnica.
Najważniejsze to zrobić „pauzę” zarówno na dole jak i na górze ruchu aby wyłączyć pracę ścięgna Achillesa ile można oraz działać w pełnym zakresie ruchu stopy + wykonywać stosunkowo intensywną pracę kosztem objętości.
  • Odpowiedz