Wpis z mikrobloga

Polscy kierowcy to małpy wyrwane z dżungli które dostały do użytku pojazd mechaniczny xD don't change my mind

W tym kraju jeżdżąc jako tako przepisowo jesteś największym durniem. Jedziesz 56 na 50, każdy siedzi ci na dupie, mruganie światłami, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych. Totalna wyjebka na jakiekolwiek bezpieczeństwo.

Drogi krajowe to zawody w wyprzedzaniu oraz siedzeniu na zderzaku. Im bliżej podjedziesz lub im więcej aut na raz dasz radę wyprzedzić starą A3 nie zawijając się na drzewie tym większy z ciebie król stada.

Znaki stop nie obowiązują, zmienianie pasów jadąc przy tym slalomem, żeby na końcu za 30 sekund być na światłach tylko 2 auta przede mną to też jakiś sport narodowy.

Autostrada i ekspresówki to w ogóle mój ulubiony sport ekstremalny. Jadąc 140kmh jesteś najwolniejszy xD cyrk na kółkach.

A wszystko po to, żeby być minutę szybciej u celu.

#polska #motoryzacja #polskiedrogi #bekazpodludzi
  • 217
szybko ale bezpiecznie. Co z tego że właśnie prawie zepchnąłem kogoś do rowu bo jestem amebą umysłowa i nie potrafię ocenić czy mój 1.6mpi rozpędzi się do 110kmh

@bruhh: i dalej sobie dopowiadasz jak w całej dyskusji. Dasz wiarę, że da się wyprzedzić bezpiecznie, czyli normalnie bez całej tej twojej filozofii?
@bruhh

@maad ten malkontent to jest pewnie jeden z tych co za #!$%@? nie może powstrzymać sie od wyprzedzenia kolumny aut, żeby byc 30s szybciej na światłach w następnej wiosce. I tak w kółko. Potem jest 5 minut wcześniej na swojej pipidowie i ryczy jak wszyscy jeżdżą powoli, tutaj wylewa frustrację na wykopie.


On na wykopie jest znany. Za każdym razem jak oglądam to video z jego popisami a potem zestawiam to
MamMalegoSiurka - @bruhh
@maad ten malkontent to jest pewnie jeden z tych co za #!$%@...
Określanie każdego jadącego szybciej od siebie piratem jest zwyczajnie bez sensu


@SpokojnyPan: Akurat z tym stwierdzeniem opa się nie zgadzam ale reszta prawdziwa. Nie trzeba tego doświadczyć na sobie by to zaobserwować że ludzie jeżdża jak #!$%@?. Sam zauważ że większość komentarzy dotyczy tego że ktoś zamula albo zajmuje im lewy pas na autostradzie - nie mają problemu jechać 200km/h ale boją się wyprzedzić prawą czy lewą xD

Niektórzy zwyczajnie lubią
To jakaś Polska C? Jezdzac na co dzień po Śląsku w zyciu mi nikt nie zamrugał w czasie jazdy 50 w zabudowanym, a wyprzedzany tak byłem tylko na drogach które są w zabudowanym tylko z powodu oznaczenia, a przejezdzac prawie całą Polskę wzdluż i wszerz autostradami doslownie pare razy mi ktokolwiek zamrugał albo siadł na zderzaku, niesamowite jest to że ktoś potrafi przejechać 100km i mówić że w tym czasie 20 aut
@bruhh: zgadzam się z tym, ale najlepsze jest to, że policja też ma #!$%@? chyba, że akurat mają akcje na łapanie za prędkość. Znalazłem na tiktoku profil debila, który chwali się swoimi wyczynami za kółkiem. Jest nawet jego rejestracja. Gość nawet pokazuje swój profil na Instagramie. Odzyskałem właściwą komendę główną, wysłałem zgłoszenie na ich skrzynkę. Wszystko udokumentowane bo wysłałem im screeny, linki do profilów itp. Gość ma tam nawet imię i
@bruhh ło panie, to tam u pana na wsi straszne gamonie muszę jeździć. Pewnie to bait, ale podzielę się moimi spostrzeżeniami. W ostatnim miesiącu zaliczyłem trasy z Łodzi do takich miast jak Gdańsk, Częstochowa i Wrocław i byłem pozytywnie zaskoczony poziomem kierowców i tym, że na autostradzie jadąc 140-150 km/h rzadko kiedy ktoś mnie wyprzedzał. Oczywiście znalazło się kilku mistrzów kierownicy, którzy bardzo się gdzieś spieszyli (służbowe skody najszybsze) ale tacy znajdą
@bruhh: tu nie chodzi o to zeby byc minute szybciej u celu tylko zeby ci pokazac, ze on jest panem drogi co POTRAFI JEZDZIC JAK PRAWDZIWY FACET a ty jestes frajerem przestrzegajacym opresyjne przepisy zrobione dla frajerow. W kraju w ktorym auto to symbol statusu i ludzie wierza w to ze sa lepsi, bo zakredytowali sie na bmw zawsze bedzie to sposob na udowodnienie drugiemu, ze liczy sie tylko ten najszybszy.
Każdy może sobie jechać 45, 50, 55, byle tylko trzymał odstęp pozwalający na wyprzedzenie go bez problemu. Najgorzej jak jedzie peleton 45 na godzine zderzak w zderzak i powoduja niebezpieczeństwo, bo się znajdzie kilku asów co ich wszystkich wyprzedzają