Wpis z mikrobloga

https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/daewoo-lanos-daewoo-lanos-stan-kolekcjonerski-ID6GbazO.html
Wystaw Lanosa za 13k, pluj się w opisie że:
"W związku z licznymi zapytaniami odnośnie ceny samochodu wyjaśniam, że:
1. Okres, kiedy nowiutki Fiat Panda kosztował 29,9 tys. zł dziś, kosztuje ponad 45 tys. zł
2. Kiedy cena popularnego roweru wahała się od 400÷600 zł, obecnie nie ma co wybierać się do sklepu bez 1000 zł.
3. Kiedy motorek lub motorower kosztował ok. 7÷8 tys. zł dziś kosztuje ponad 10 tys. zł.

Tak, że okres niskich cen dawno się skończył!
Jeśli więc ktoś mi mówi o wygórowanej cenie to chyba nie wie o czym mówi.
Samochód w cenie 2, 4, 6 tys. zł to egzemplarz na części, jeśli jeszcze ma coś dobrego.

Mój samochód mimo swoich lat, jest w zasadzie jak nowy. Dlatego uważam, że cena, którą podałem jest naprawdę okazjonalna."

Nieźle to sobie chłop wyliczył, ja bym jeszcze na jego miejscu napisał że to youngtimer. Lanos nawet nie ma na wyposażeniu klimatyzacji ani wspomagania :P
#motoryzacja #lanos #daewoo #otomoto
  • 6
@Anthrax91: uwielbiam ogladac jak ludzie robia takie fikolki w opisie tylko zeby sprzedac jak najdrozej. przeciez wystarczy jak by wystawil a nuz by sie sprzedal, a tak to musi zwalić wine na wszystkich do okola, no ze przeciez on by chcial taniej tylko panda, rowery i motocykle podrozaly no to on tez musi miec drogo, bo przeciez straci tak jak by mial fabryke samochodow i biznes mu sie zawali. jeszcze gdyby
@Anthrax91: za 1300zł to się zgodzę, za 13k to można przebierać w czym się chce.

Gość jest odklejony i sobie będzie sprzedawał w nieskończoność. Nic nowego.
@Anthrax91: najlepszy jest opis wyposażenia, #!$%@? tam jest, ale chłop napisał nawet o
"Kołpaki oryginalne nowe z logo Daewoo.
Oryginalne plastykowe nadkola na wszystkich błotnikach.
Cztery oryginalne głośniki (2 z przodu i 2 z tyłu)" xD
@Anthrax91: no egzemplarz może i ładny, ale jeśli ktoś szuka auta do jazdy na co dzień, to wszystko bez wspomagania, ABSu i klimy jest bezwartościowe. to nie 2002 rok żeby przymykać oko na tak dotkliwy brak wyposażenia
na klasyka też słaby pomysł, już niedaleko Lanosom do nich, ale nie za takie pieniądze