Wpis z mikrobloga

@Wezzore-04: Grałem chwilę. Nie urzekło mnie. Strzelanie makabryczne (spodziewałem się większej realności przynajmniej w zachowaniu postaci). Pojawianie się przeciwników znikąd itd. Większość na to machnie ręką. Dla mnie było to uporczywe i drażniące. Fabuły za bardzo nie znam bo dalej giera mnie nie wciągnęła. Może dam jej kiedyś kolejną szansę. ¯\(ツ)/¯
@Wezzore-04: mimo technologi mało która firma ma kase i pewnik że to się zwróci żeby odwalać gierke na maxa graficznie.
To tak jak już się nie robi filmów kasowych typu Troja np. Wywalą kase a potem solo dev zrobi indie gierke i zarobi więcej niż oni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko firmy typu Rockstar, Redzi mają ten pewnik.
@Wezzore-04: właśnie gram na pc, wczesniej grałem na ps4, trzeba przyznać że na pc z wszystkim na full wygląda bardzo ładnie, fabuła i rozgrywka wiadomo jest super, taka gra - nieco wolniejsza bardzo mi odpowiada.
@Wezzore-04 Rdr2 to gra wybitna i tu nawet nie ma co dyskutować. Problem w tym, że to nie gra dla każdego a właściwie mam wrażenie, że to gra dla ludzi dojrzalych emocjonalnie. W tej grze chodzi o ten cały żyjący świat, o to żeby delektować się jego pięknem. Fabuła wiadomo jak i sam Arthur to też co rewelacyjnego więc gdy połączymy wszystko to mamy grę która łapie cie mocno za serce i