Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, czytałem, że Rosjanie złapali tych terrorystów w jakimś lesie, były zdjęcia z całym zakrwawionym typem i informacja, że ucięto mu ucho i wepchnięto do gęby, ale myślałem, że to gówno prawda, jakaś przesada, że po prostu facet dostał po łbie i mocno krwawi. Dziś rano znalazłem filmik z tego zdarzenia...
Kraj psychopatów po prostu...

#rosja #wojna #ukraina #wtf
  • 23
@Kagernak: Myślę że sceny z GTA V gdzie Trevor torturował hindusa na zlecenie służb amerykańskich, jest pewnie na porządku dziennym więc co za różnica kto to robi
Ruscy to robią otwarcie, bo mogą. Nikomu to nie wadzi, ludzie są przyzwyczajeni do przemocy. Pedofilom i mordercom tzn zmobilizowanym więźniom pomniki się stawia
@Kagernak: zawsze mnie #!$%@? jak nawet w tych ich sądach nie pozwolą podejrzanemu wyglądać jak człowiek tylko trzymają go w klatce jak małpę w tych samych ciuchach w których go aresztowali, najczęściej pobitego i z siniakami XD
Nawet w bananowych republikach instytucja sądu jest traktowana poważniej niż w tym mongolskim bantustanie
@Kriegor: i ty wierzysz w takie historie? Nie sadzisz ze cialo nie jest w stanie wisieć za jezyk bez jego urwania lub przeciecia przez mocujacy przedmiot? Wgl jak dlugi musialby bhc ten jezyk. Albo ze po wyjeciu wnetrznosci z takiej kobiety jest sens i mozliwosc zaszycia tam kota? Zgon w ciagu kilku minut. Nie twierdzę ze upa nie dopuszczlo sie zbrodni ale ludzie nie wierzcie w takie bajki.