Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: mam nadzieję że capcom zostanie zbojkotowany. Samemu mnie korci żeby zakupić tą grę gdy czekałem na nią od dłuższego czasu. Jednak nie będę z siebie robił frajera...( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja sobie odpuściłem, odkąd olali polską wersję językową i powiedziałem głosuje portfelem, nie kupuje kota w worku, ale wielu się nabrało.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że zagraniczni recenzenci dostali informacje o dlc, ale się nie podzielili w recenzjach, albo jej nie zauważyli bo Capcom się za bardzo nie starał uświadomić o tym. Natomiast polskich zrobili w #!$%@? i ci w ogóle nie mieli pojęcia xD
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Arkadikuss to grifter który ciśnie gry czasami w ciemno jak było z nowym Prince of persia, nabija wyświetlenia, że kolejna ubigra to gówno a później robi materiał że no jednak nie takie gówno ale zdania nie wycofuje. A prawda była taka, że nowy PoP to najlepsze gra ubi od lat co potwierdzały recenzje i metacritic.

Masz lepszych recenzentów i lepsze kanały ale one nie walą tytułów typu "ZLODZIEJE", "NIE BEDZIESZ
  • Odpowiedz