Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #tinder #blackpill #redpill #p0lka
Długo zastanawiałam się żeby napisać ten post, nie spałam cała noc i teraz gdy o tym myślę łzy ciekną mi po policzkach. Od zawsze chciałabym być matką trójki dzieci. Dzisiaj kończę 35 lat i jestem bezdzietną kobietą w dodatku dziewicą. Zostałam wychowana na filmach romantycznych, na bajkach o Kopciuszku. Nie zaakceptuje innego mezczyzny niż przystojnego, wysokiego, umiesnionego modela. Moje przyjaciółki wstawiają na Facebooku foty z swoimi chłopakami, którzy wyglądają okropinie. Moja koleżanka z liceum chodziła w pokazach mody gdy miała 17 lat, jest w związku z mężczyzna który wygląda jednym słowem paskudnie. Wyszła za niego bo jest bogaty. Chodze na terapię i żale się terapeucie ze każdy polak nie podoba się, on sam wygląda jak typowy polak... jestem otaczana przez mężczyzn wyglądających jak polacy.
Ja jestem zadbaną, jestem kobietą sukcesu, mam figurę modelki. Spotkałam się kilka razy z facetami z tindera z wyglądem typowego chada, niestety mieli odrzucający charakter. Jeden wystepowal w tancu z gwiazdami, niestety odrzucialam go przez okropny charakter. Nie potrafil sie zachowac przy stole. Większość mężczyzn ma prawicowe poglądy. Ja nie chce prawaka. Udają przede mną aniolkow a później okazuje sie ze glosowali na konfederację albo pis. Z jednego wyciągnęłam że jest przeciwko aborcji. Dla mnie człowiek z takimi poglądami nie jest człowiekiem.
Brzydali w ogóle nie akceptuje bo nie po to wydaje kolosalne sumy pieniędzy na kosmetyczki żeby mieć u boku brzydala z krzywymi zębami.....
  • 33
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.