Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej.
Mam problem z podjęciem decyzji czy chce dalej rozwijać związek z obecną dziewczyną. Szybkie wprowadzenie, jesteśmy ze sobą ponad 3 lata, ogólnie dogadujemy się dobrze, fajnie to funkcjonuje. Jest tylko jedna kwestia, która jest ogromnym blokerem dla mnie, mianowicie zdrowie.Jestem raczej zdrową jednostką a obecna dziewczyna ma problemy z tarczycą, astmę, alergie, szykuje się problem z biodrem, w dzieciństwie były problemy z plecami i kolanem. Boję się jak to może rzutować na nasz związek w przyszłości jak i na potencjalne dzieci. Zaakceptować potencjalny fakt, że dużą część życia w przyszłości mogę spędzić na szpitalach i w ten sposób stracić życie? Czy lepiej pierd... to i liczyć, że znajdę podobną osobę tylko bez tych chorób...

Jak wy patrzycie na choroby (przewlekłe) u potencjalnego partnera/partnerki?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zalesie #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej.
Mam problem z podjęciem decyzji czy chce...

źródło: iStock-465347492

Pobierz
  • 25
@mirko_anonim jeśli jest Ci z nią dobrze, dogadujecie się patrzycie w podobnym kierunku to te kwestie zdrowotne to jest sprawa drugo albo i trzeciorzędną, a co ona miałaby zrobić gdybyś z jakiś powodów miał poważną chorobę? Rzucić Cię żeby „nie tracić” życia? Życie to także problemy i choroby, myślę że mógłbyś zastanowić się nad swoimi wartościami w życiu. W momencie gdy Twoi rodzice będą chorować będziesz ich wspierać i pomagać, jeździć z
myślę że mógłbyś zastanowić się nad swoimi wartościami w życiu


@noise6: a co jeśli kobieta przez te choroby stanie się bezpłodna, a on chce mieć dzieci metodą naturalną?
Są różne priorytety.
@mirko_anonim obecnie większość kobiet choruje na tarczycę lub na zaburzenia hormonalne innego typu. Alergię też są dość powszechne bo je można nabyć łatwo w ciągu życia nawet w wieku 30 czy 50 lat. Astma to często jest powiązana z alergiami więc… myślę że jesteś szczęściarzem że jesteś zdrowy ale większość ludzi coś ma i na coś bierze leki. Nawet jakbyś wziął zdrową kobietę to po ciąży może ona już zdrowa nie być
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Zdaje sobie sprawę, że moje myślenie nie zawsze jest prawidłowe dlatego często je konfrontuje z innymi. Stąd ten wpis.

@kasiknocheinmal: wtedy bym zrobił wszystko aby to nie wpłynęło na partnerkę. Jestem nauczony aby samemu sobie radzić.

@2xpapanalepiku : ciężko jest mi zrezygnować. Wiem, że czasami moje przekonania są... odklejone. Dlatego dałem sobie czas na przemyślenie sprawy i zobaczenie jak to się dalej potoczy.

@noise6 : jakby