Wpis z mikrobloga

#gry EA ze swoją FIFĄ i paczuszkami, fifa poinstami xD patrzą sobie na Capcom z pogardą jak na robaki, jaki sprytny plan o------i z tym brakiem mikro w wersjach recenzenckich xD
Ja p------e, Crapcom mastermind szachy 8d zrobili z tą Dogmą xDDD
bary94pl - #gry EA ze swoją FIFĄ i paczuszkami, fifa poinstami xD patrzą sobie na Cap...

źródło: ty-ale-mam-plan-jaki-kurwa-sprytny

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bary94pl: mnie już od pewnego czasu gry przestają kręcic miedzy innymi przez te mikro płatnosci grasz grasz a zaraz koles wyskakuje z np niemozliwym składem te zadania dodali po kiego chu jak kazdy kto tam gra wchodzi strzela bramke i czeka az ktos wyjdzie z meczu zeby to zaliczyło plus wygrasz kilka meczy i zaczynaja sie cyrki a to złe połaczenie w trakcie meczu a to cos składu sie nie
  • Odpowiedz
@bary94pl: Te mikropłatności są celowane w ludzi co planują tą grę przejść na 1000 sposobów. Ja np. bym kupił przeszedł i nie wrócił. Z tego co widziałem to prawie wszystkie te mikropłatności są po to by mega ułatwić grę. To tak jakby ktoś sobie czity wgrał by szybciej i łatwiej gierkę przejść.
  • Odpowiedz
  • 1
@Adu_Jean: Bardziej mnie rozbraja to, że ludzie pojechali kompletnie po grze, i słusznie to zrobili, bo taka zagrywka to czyste k------o, tym bardziej że recenzentom wysłali kompletnie okrojone z tych funkcji grę, których ci zwyczajnie nie mogli zawrzeć w recenzji jako minus gry. No to jest s-----------o.
Ale takie EA od jakichś 12 lat, rok w rok wydaje grę gdzie zaczyna się od zera (Chodzi mi konkretnie o FUT, samą
  • Odpowiedz
@bary94pl: A w FIFIE to mnie mocno śmieszy. Nigdy nie lubiłem FUTA i tylko grałem karierę piłkarza lub menadżera i szybkie mecze z kolegami. Jednak jak wyszło 24 to postanowiłem spróbować w FUCIE ale bez wydawania ani złotówki. Wykonywałem zadania i grałem squad battles. Zaskoczyło mnie jak łatwo udało mi się super skład zrobić i mieć mocnych zawodników bez wydawania złotówki. Więc jeśli ktoś kupuje paczki by mieć to szybciej
  • Odpowiedz