Wpis z mikrobloga

Nie udostępniam swojego spektakularnego życia w social media żeby nie dołować innych ludzi.

Jako prosty chłop ze wsi, z mordą 3-4/10 wyemigrowałem do UK i w ciągu 12 lat osiągnąłem potężne rzeczy,

W wieku 30 lat
- przejechałem pół planety rowerem w extremalnych warunkach, bikepacking offroadem,
-przejechalem 305 km kolarka jednego dnia bez snu, 4rano-20 wieczorem w trasie
-Spałem w ponad 350 miejscach w namiocie w jednych z najpiękniejszych miejsc w USA, Kanadzie, Meksyku, Belize,Izraelu, jordani, zachodniej Afryce, wyspach Kanaryjskich, UK, Francji, Hiszpanii, Kubie i wielu innych.

-Brałem udział w akcjach gdzie James Bond by się odnalazł,
Strzelaniny, śledzenia przez służby, eskortowanie przez wojskowych, przesłuchania, pościgi przez dzikie zwierzęta,
-Węże, skropiony, niedźwiedzie przechodziły obok mojej głowy w mega dzikich terenach
-bzykakalem piękne milfiska, dzięki szerokiemu doświadczeniu w exploracji planety mam mnóstwo żywiołowych i pasjonujących historii do opowiedzenia,

-Ogólnie gdzie się nie pojawię czy to w UK czy gdziekolwiek indziej to tworzy się dramatyczna sytuacja, najczęściej związana z naturą i próbą pokonania jakiejś przeszkody, typu bagna, przełęcze górskie, mokradła, haszcze, gęste torfowiska,trawy,
-Niedawno obszedłem 15km bagnem całe jezioro zamiast iść ścieżka jak ludzie to z Milfem szliśmy wyschniętym brzegiem gdzie co chwilę krajobraz się mocno zmieniał.
Nagle pojawia się pomysł i to robię.

Nie ma nudy. Nie mogłem lepiej wylosować osobowości i charakteru. Jestem zdumiony sam sobą. Autentycznie.

Jeśli jakaś aktywność zawiera: słońce, pot, adrenalinę, zmeczenie,poczucie zgrubienia, presję czasu, wymaga podjęcia szybkich dobrych decyzji, odizolowanie od cywilizacji,
Kuźwa to jestem pierwszy do udziału w czymś takim.

#przemyslenia #uk #takaprawda #wygryw #bikepacking #hiking #wychodzimyzprzegrywu #milf #chwalesie #oswiadczenie #chadowezycie #zycieismiercwszystkie #motywacjadnia #motywacja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takbylo #sport
  • 22