Wpis z mikrobloga

Nie udostępniam swojego spektakularnego życia w social media żeby nie dołować innych ludzi.

Jako prosty chłop ze wsi, z mordą 3-4/10 wyemigrowałem do UK i w ciągu 12 lat osiągnąłem potężne rzeczy,

W wieku 30 lat
- przejechałem pół planety rowerem w extremalnych warunkach, bikepacking offroadem,
-przejechalem 305 km kolarka jednego dnia bez snu, 4rano-20 wieczorem w trasie
-Spałem w ponad 350 miejscach w namiocie w jednych z najpiękniejszych miejsc w USA, Kanadzie, Meksyku, Belize,Izraelu, jordani, zachodniej Afryce, wyspach Kanaryjskich, UK, Francji, Hiszpanii, Kubie i wielu innych.

-Brałem udział w akcjach gdzie James Bond by się odnalazł,
Strzelaniny, śledzenia przez służby, eskortowanie przez wojskowych, przesłuchania, pościgi przez dzikie zwierzęta,
-Węże, skropiony, niedźwiedzie przechodziły obok mojej głowy w mega dzikich terenach
-bzykakalem piękne milfiska, dzięki szerokiemu doświadczeniu w exploracji planety mam mnóstwo żywiołowych i pasjonujących historii do opowiedzenia,

-Ogólnie gdzie się nie pojawię czy to w UK czy gdziekolwiek indziej to tworzy się dramatyczna sytuacja, najczęściej związana z naturą i próbą pokonania jakiejś przeszkody, typu bagna, przełęcze górskie, mokradła, haszcze, gęste torfowiska,trawy,
-Niedawno obszedłem 15km bagnem całe jezioro zamiast iść ścieżka jak ludzie to z Milfem szliśmy wyschniętym brzegiem gdzie co chwilę krajobraz się mocno zmieniał.
Nagle pojawia się pomysł i to robię.

Nie ma nudy. Nie mogłem lepiej wylosować osobowości i charakteru. Jestem zdumiony sam sobą. Autentycznie.

Jeśli jakaś aktywność zawiera: słońce, pot, adrenalinę, zmeczenie,poczucie zgrubienia, presję czasu, wymaga podjęcia szybkich dobrych decyzji, odizolowanie od cywilizacji,
Kuźwa to jestem pierwszy do udziału w czymś takim.

#przemyslenia #uk #takaprawda #wygryw #bikepacking #hiking #wychodzimyzprzegrywu #milf #chwalesie #oswiadczenie #chadowezycie #zycieismiercwszystkie #motywacjadnia #motywacja #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #takbylo #sport
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
jak możemy ci pomóc, może idź do jakiejś noclegowni czy coś?


@Atreyu: to było podczas exploracji dzikich nieprzebytych terenów,
Odkrywałem mapę, więc nie ma tam miast, wiosek, noclegowni,
  • Odpowiedz
  • 0
@thorgoth: właśnie o tym piszę,
Gdybym zaczął pokazywać swoje spektakularne życie i osiągnięcia to by większość zaczęła ćpać,z depresji i innych takich,
Dlatego trzymam to dla siebie.
Ale wiem ile jestem warty dzięki temu w swoich oczach.

Ja nigdy chłopie nie ćpałem,
to jest dla słabych i nudnych ludzi używka zarezerwowana, jak mają nudziarskie życie to w sumie się im wcale nie dziwię.
  • Odpowiedz
  • 0
@DrGreen_2: nie są to auto promocyjne teksty, wykop traktuje jak notatnik, miejsce gdzie sobie testuje rozmowy których w realnym życiu nie przeprowadzam,

Po prostu widzę te negatywne wpisy gdzie ludzie narzekają na swoje życie a mało co robią, jak coś napiszę to agresją atakują i wymyślają 100 powodów że się nie da czegoś zrobić.

Więc ja na sobie podsumowuje co mi się udało na przekór większości użytkowników tutaj co narzekają.
  • Odpowiedz
  • 0
Konfabulant


@EsticTrade: to najpiękniejszy komplement jaki mogłem dostać, bo ty uważasz że nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, a ja wiem że wszystkie miały miejsce, i właśnie dlatego nie udostępniam tego na socjal media by nie dołować innych
  • Odpowiedz
"to najpiękniejszy komplement jaki mogłem dostać, bo ty uważasz że nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, a ja wiem że wszystkie miały miejsce, i właśnie dlatego nie udostępniam tego na socjal media by nie dołować innych"

@adamsowaanon: Proszę nie umniejszać mojej spektakularnej osobie i pisać jak Paliwoda przykazał.

Poprawna wersja:

to najpiękniejszy komplement jaki mogłem dostać, bo Ty uważasz że nic z tych rzeczy się nie wydarzyło, a ja wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@EsticTrade: przecież napisałem na początku że jestem prosty chłop ze wsi, u mnie z pisownią nie jest najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic nie jest baitem, ja mam takie życie specyficzne, cóż mogę na to poradzić,

Jestem zbyt zajętym człowiekiem żeby marnować czas na baity, mam mnóstwo ciekawszych rzeczy do roboty.

Wypok to mój notatnik, pamiętnik, taki kumpel któremu wszystko opowiem, bo w rzeczywistości by wypalał innym
  • Odpowiedz
  • 0
ale nadal jakis deficyt jest bo musisz nas raczyc tymi wysrywami o seoim prywatnym zyciu. Jestes mezczyzna niekompletnym


@Noami: w pewnym sensie tak, bo nie będę w prawdziwym życiu gadał w taki sposób bo większość ludzi by się poobrażala,

Z Milfem miałem zagwozdzke i na początku starałem się być normalny a potem przestałem i jej się to spodobało, zaczęła moje zachowanie nazywać quirky itd
  • Odpowiedz