Wpis z mikrobloga

Muszę kupić mieszkanie. Mam trochę pieniędzy. Ale nie znam się na mieszkaniach, zagadnieniach budowlanych, prawnych itp. To dla mnie wszystko czarna magia. Znam się na komputerach więc tym się zajmuje. Jestem też chory psychicznie. Mam silne lęki, chory perfekcjonizm i ogromne problemy z podejmowaniem decyzji. Myślę, że kwalifikuję się na diagnozę zaburzeń osobowości, ADHD i/lub zaburzeń spektrum autyzmu. Jestem całkowicie sam, nie mam żadnej rodziny (włącznie z rodzicami) do której mógłbym się zwrócić o wsparcie. Szukam kogoś, kto by nie pomógł jakoś radą. Kiedyś pytałem pracowników socjalnych przy szpitalu psychiatrycznym to mnie zbyli. Najwyraźniej jak mam pieniądze i pracuje to magicznie powinienem sobie radzić ze wszystkim, taka była ich logika. Jestem w stanie uczciwie zapłacić takiej osobie. Czy ktoś zna taką osobę lub taka jest, albo ma jakąś inną radę?
#przegryw #przegrywpo30tce #depresja #autyzm #adhd #nieruchomosci #mieszkanie #psychologia #psychiatria
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@choopin: Też, chociaż do tego polecali wynająć kogoś kto sprawdza takie rzeczy, ale też czy np. słuchać sąsiadów. I nie wiem czego jeszcze, jak pisałem, jestem chory.
  • Odpowiedz