Wpis z mikrobloga

Byłem przekonany, że moja dziewczyna mnie zdradza i przez to dopuściłem się zdrady profilaktycznej ale okazało się, że ona mnie nie zdradzała tylko przez kilka dni szykowała mi niespodziankę na urodziny i m.in. załatwiła nam tygodniowy wypad na wakacje. Mam na to dowody, że żadnej zdrady nie było i teraz mam wyrzuty sumienia.

Powinienem się przyznać? To prawdopodobnie będzie oznaczać koniec naszego związku ale z drugiej strony ja ją zdradziłem tylko dlatego bo myślałem że ona to robi i nie chciałem wyjść na cuckolda.

#zdrada #zwiazki #seks #pytanie #logikarozowychpaskow

Co zrobić?

  • Przyznaj się 41.1% (1471)
  • Nie przyznawaj się 58.9% (2112)

Oddanych głosów: 3583

  • 71
@serek_heterogenizowany przyznaj się jak będzie chciała zakończyć związek to trudno. Ale ty #!$%@?. Jeżeli będzie chciała być dalej to hmm możesz liczyć na wybryk. Jeżeli się nie przyznasz ona i tak będzie to czuła że coś jest nie tak i sprawa wyjdzie kłamstwo ma krótkie nogi chyba że jesteś sprzedawca fotowoltaiki, garnków lub innych pierdół i masz mega doświadczenie wtedy może ci się udać kłamstwo.
Nigdy sie nie przyznawaj. nawet jakby Cie złapała z #!$%@? w innej. Nigdy się nie przyznawaj. Powiedz, że to już tak było jak przyszedłeś.