Wpis z mikrobloga

Byłem przekonany, że moja dziewczyna mnie zdradza i przez to dopuściłem się zdrady profilaktycznej ale okazało się, że ona mnie nie zdradzała tylko przez kilka dni szykowała mi niespodziankę na urodziny i m.in. załatwiła nam tygodniowy wypad na wakacje. Mam na to dowody, że żadnej zdrady nie było i teraz mam wyrzuty sumienia.

Powinienem się przyznać? To prawdopodobnie będzie oznaczać koniec naszego związku ale z drugiej strony ja ją zdradziłem tylko dlatego bo myślałem że ona to robi i nie chciałem wyjść na cuckolda.

#zdrada #zwiazki #seks #pytanie #logikarozowychpaskow

Co zrobić?

  • Przyznaj się 41.1% (1473)
  • Nie przyznawaj się 58.9% (2113)

Oddanych głosów: 3586

  • 71
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: widać od razu że sprawa jest poważna i życiowa, także
aby uratowac twarz i ten piękny prawdziwy niebaitowy związek, pokaz jej ze jestes czlowiekiem z zasadami i szacunkiem do swojego ciała, dlatego daj się zbałamucić jakiemuś czadowi, pokaż jej stosowne nagranie, a na końcu pierścionek i zapro na gubałówkę, znajomi tak robili i działało, zaufaj mordo
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Jestem krytykiem baitów.

W baitach jak w miłości - nie warto od razu przechodzić do sedna. Autor rezygnuje z dozy suspensu całkowicie, pozbawiając tym samym odbiorcy szansy na wczucie się w sytuacje przedstawioną. Uderza nas silnym ładunkiem absurdu już w pierwszym zdaniu.

Niemniej dostrzegam w tym baicie pozytywne walory. W tym absurdzie jest metoda. Jest w nim coś urzekajacego; przewaga kłamstwa nad prawdą polega na tym, że kłamstwo musi być
  • Odpowiedz