Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wy też widzicie te same laski na #tinder od lat xDD? Korzystam chyba od 2016 roku z przerwami i często usuwam i instaluje znów i do tej pory widzę sporo tych samych lasek. Ja rozumiem siebie bo #przegryw ale one? jak można będąc laską tyle tam siedzieć i nic nie znaleźć.. i to nie są stare profile bo znam je na pamięć, kojarze instagramy, kojarzę ich fotki, typ opisu, nawet dostaje lajki z powrotem ale już nawet nie odpisują na przywitanie. Nawet po zakupie premium gdy siedziałem i przewijałem każdy profil to znaczną część już kojarzyłem sprzed 2-4 lat czy dłużej.

#podrywajzwykopem #randki #blackpill #tfwnogf #zwiazki #relacje #badoo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wy też widzicie te same laski na #tinder ...

źródło: pexels-cottonbro-studio-7341892-three_four

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@mirko_anonim niby szurowa teoria ale trochę ja popieram, tinder jak większość dzisiejszych aplikacji zrobiony jest tak żeby uzależniać. Jakie korzyści dla firmy przyniesie znalezienie przez użytkownika pary i usunięcie aplikacji? Co do kobiet to wyczuwam tutaj trochę paradoks wyboru, trudno zaangażować się w stosunku do jednego z 50 zmatchowznych mężczyzn.
  • Odpowiedz
jak można będąc laską tyle tam siedzieć i nic nie znaleźć


@mirko_anonim:

Osiołkowi w żłoby dano
Aleksander Fredro

Osiołkowi w żłoby dano,
W jeden owies, w drugi siano.

Uchem strzyże, głową kręci.
I to pachnie, i to nęci.

Od którego teraz zacznie,
Aby sobie podjeść smacznie?

Trudny wybór, trudna zgoda -
Chwyci siano, owsa szkoda,
Chwyci owies, żal mu siana.

I tak stoi aż do rana,
A od rana do wieczora;
  • Odpowiedz
@Noonecares123 nie licząc tych które odbijają się od razu, nie znam żadnej normalnej dziewczyny, która szukałaby tam partnera dłużej niż kilka tygodni

na ten mityczny niski poziom facetów narzekają najmocniej te które siedzą tam latami i mają tego pecha, że nie urodził się jeszcze nigdy ktoś kto spełniłby ich wymagania
  • Odpowiedz
@ignis84: xD
@mirko_anonim Jak siedzą dłużej niż 2 tygodnie to coś z nimi nie tak, o ile są zdrowe i pełnosprawne. Najczęściej mają zawyżoną samoocenę, a jak raz się trafił przystojniak, który zaliczył i uciekł to one wierzą w to, że są godne stałego związku z takim przystojniakiem.
Na apkach nawet niepełnosprawna w stopniu umiarkowanym, która nie potrzebuje ciągłej opieki znajdzie sobie dobrego kandydata na męża- tylko musi odsiać spermiarzy i
  • Odpowiedz
@witajswiecie: miałam nieprzyjemność korzystać i widzieć screeny z rozmów koleżanek, więc no chyba nie. Sama szybko usunęłam aplikacje i nigdy więcej tam nie wrócę. Ładna twarz, obrzydliwe wiadomości. Chciałabym zobaczyć program w których matki czytają wiadomości swoich synów i typują, której to latorośl takie cudowne wiadomości pisze
  • Odpowiedz
@Noonecares123 z tym, że te screeny rozmów kompletnie nic nie oddają, sam mam ich spory zbiór w kwestii agentek na które można tam trafić

tyle, że to są wyjątki, większość po prostu nie potrafi poświęcić wystarczająco zaangażowania by zamienić nawet kilku zdań, więc nie ma nawet co pokazywać

nie sądzisz chyba, że koleżanki będą Ci pokazywać rozmowy gdzie znudziły się po 2 zdaniach i przeskoczyły na kolejny czat z lepiej wyglądającym typem
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Bardzo dojrzałe podejście do tematu związków i samego procesu poznawania xd Domyślam się, że jesteś po prostu młodą osobą, która opiera się na tym co wyczytała w necie, od innych młodych osób a nie bazujesz na własnych doświadczeniach i przemyśleniach z nich płynących. Zdradzę Ci sekret, życie nie to nie internet. Tutaj wszystko jest bardzo uproszczone, wrzucone do jednego worka i najczęściej przestawia tylko jeden punkt widzenia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wszyscy są takimi desperatami jak wykopki. Są ludzie, którym jest dobrze jako single i nie wejdą w związek jeżeli nie poznają kogoś naprawdę fajnego, bo inaczej by im się życie pogorszyło, a nie poprawiło. Także z jednej strony wysokie wymagania, z drugiej kompletny brak żalu że się nikogo nie znalazło.
  • Odpowiedz
@ignis84: każdy patrzy ze swojego punktu widzenia, a punkt widzenia przeciętnego chłopa lub poniżej przeciętnej który miał styczność z portalami randkowymi jest depresyjny. Gdybym nie wiedział o Twojej sytuacji napisałbym- załóż sobie fejkowe konto przeciętnego faceta na portalu randkowym i spróbuj umówić się z kimkolwiek. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
niekoniecznie przystojniejszym, raczej takim z którym temat sam się kręci i obie strony są w niego zaangażowane, a nie wysyłają sztampowe wiadomości i taką samą do każdej xD


@Noonecares123: nie żebym był jakoś zwolennikiem spamowania wiadomościami typu "hej, co słychać" to na swój sposób rozumiem czemu część ogranicza się tylko do czegoś prostego na start

w warunkach gdy 80% w ogóle nie odpisze nie ważne co by się napisało, kolejne 10%
  • Odpowiedz